Strakonická 3363/2d, Praha 5

Nové byty Smíchov na prodej

Prodej bytu 4+1, 162,1m2, Smíchov


162 m2
4+1
Na dotaz
K nastěhování 4Q/2023, info o ceně u RK


Představení nemovitosti

Na východ orientovaný prémiový mezonet 4+1 zaujme velkorysým prostorem, dvěma terasami, vířivkou a zelenou střechou. Byt o rozloze přesahující 162 m2 je umístěn v šestém až osmém nadzemním podlaží a nabízí dech beroucí výhledy na blízkou řeku i do klidného vnitrobloku.

Srdcem prvního patra velkolepého bytu je prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem do U a se vstupem na terasu. Kromě něj se v prvním patře bytu nachází i prostorná šatna, velkorysá vstupní hala a komora s připojením pračky. K dispozici je samostatná toaleta i koupelna s umyvadlem.

V horním patře bytu se nachází 3 prostorné ložnice, pracovna a dvě koupelny s toaletou, z nichž jedna je vybavena vanou. Z horního patra bytu vede vstup na druhou terasu s vířivkou a venkovní kuchyní a zelenou střechu.

Komplex Smíchov tvoří soubor domů s cihlovými fasádami a všudypřítomný industriální duch staré smíchovské zástavby se v něm citlivě mísí s originální architekturou, nejmodernějšími materiály, uměním i vlastními životy jeho obyvatel.

Kromě bydlení samotného nabídne nová čtvrť sevřená ulicemi Nádražní a Strakonická autonomní gastronomické centrum s autentickou a pohodovou jižanskou atmosférou, kde vznikne jeden z největších pražských foodmarketů. Domov zde najde i kultura a výtvarná scéna. Pětipatrová galerie v originální historické budově Varny totiž otevře dveře současnému umění. Na 4500 metrech čtverečních pak nový komplex nabídne i prostor pro supermarket a místní obchůdky či kavárny a součástí areálu bude také 642 parkovacích míst v podzemních garážích.

Součástí nového areálu bude i hravý a zelený vnitroblok s relaxační zónou či dětskými prvky. Lihovar nabízí unikátní koncept bydlení, které je v jeho pojetí každodenním společenským i kulturním zážitkem a okolní prostor se pak stává místem, jež otevírá dveře příběhům.

K nastěhování 4Q/2023. Napište si o brožuru, standardy a možnosti financování.


ZÁKLADNÍ INFO

Evidenční číslo:

JVA0191

Stav objektu:

ve výstavbě (hrubá stavba)

Užitná plocha:

162,1 m2

Vlastnictví:

Osobní

Budova:

smíšená

Podlaží:

6.

Energetická náročnost:

B


Máte zájem o nemovitost?

Kontaktujte makléře, který má na starosti tuto nemovitost.CHCI VÍCE INFORMACÍ

Vyplňte prosím jméno a příjmení.
Vyplňte prosím e-mail.
Vyplňte prosím telefon.


Prohlédněte si další nemovitosti