Strakonická 3363/2d, Praha 5

Nové byty Smíchov na prodej

Prodej bytu 3+kk, 92m2, Smíchov


92 m2
3+kk
19 698 841 Kč


Představení nemovitosti

Severně orientovaný prostorný byt 3+kk v novém developerském projektu o celkové rozloze přesahující 92 m2 zaujme dostatkem prostoru a vzdušnosti ve všech obytných místnostech i prostornou lodžií o velikosti téměř 8,5 m2 s nádherným výhledem.

Byt je umístěn v šestém nadzemním podlaží bytového domu a nabízí výhled do klidného vnitrobloku i směrem na Smíchov. Srdcem bytu je rozlehlý obývací pokoj s prostorným kuchyňským koutem do U a dostatkem místa pro velký rodinný stůl. Z obývacího pokoje vede přímý vstup na velkorysou lodžii, která sousedí s příjemnou ložnicí.

Prostorný dětský pokoj nabízí dostatek místa pro dvě lůžka i dva pracovní stoly. Byt nabízí velké množství úložných prostor, a to jak v zádveří vstupu, tak ve velkorysých místnostech. Koupelna je vybavena vanou, toaletou a dvěma umyvadly, druhá toaleta s umývátkem je umístěna samostatně. Byt je ideální volbou pro rodiny, páry, které plánují rodinu či potřebují dostatek prostoru i místo pro homeoffice.

Komplex Smíchov tvoří soubor domů s cihlovými fasádami a všudypřítomný industriální duch staré smíchovské zástavby se v něm citlivě mísí s originální architekturou, nejmodernějšími materiály, uměním i vlastními životy jeho obyvatel.

Kromě bydlení samotného nabídne nová čtvrť sevřená ulicemi Nádražní a Strakonická autonomní gastronomické centrum s autentickou a pohodovou jižanskou atmosférou, kde vznikne jeden z největších pražských foodmarketů. Domov zde najde i kultura a výtvarná scéna. Pětipatrová galerie v originální historické budově Varny totiž otevře dveře současnému umění. Na 4500 metrech čtverečních pak nový komplex nabídne i prostor pro supermarket a místní obchůdky či kavárny a součástí areálu bude také 642 parkovacích míst v podzemních garážích.

Součástí nového areálu bude i hravý a zelený vnitroblok s relaxační zónou či dětskými prvky. Lihovar nabízí unikátní koncept bydlení, které je v jeho pojetí každodenním společenským i kulturním zážitkem a okolní prostor se pak stává místem, jež otevírá dveře příběhům.

K nastěhování 4Q/2023. Napište si o brožuru, standardy a možnosti financování.


ZÁKLADNÍ INFO

Evidenční číslo:

JVA0187

Stav objektu:

ve výstavbě (hrubá stavba)

Užitná plocha:

92,3 m2

Vlastnictví:

Osobní

Budova:

smíšená

Podlaží:

6.

Energetická náročnost:

B


Máte zájem o nemovitost?

Kontaktujte makléře, který má na starosti tuto nemovitost.CHCI VÍCE INFORMACÍ

Vyplňte prosím jméno a příjmení.
Vyplňte prosím e-mail.
Vyplňte prosím telefon.


Prohlédněte si další nemovitosti