Strakonická 3363/2d, Praha 5

Nové byty Smíchov na prodej

Prodej bytu 3+kk, 82,5m2, Smíchov


82 m2
3+kk
15 719 741 Kč


Představení nemovitosti

Na sever orientovaný prostorný byt 3+kk o celkové rozloze 82,5 m2 zaujme dostatkem prostoru a vzdušnosti ve všech obytných místnostech, pohodlnou lodžií a útulným balkonem.

Byt je umístěn ve čtvrtém nadzemním podlaží bytového domu a nabízí krásný výhled do klidného vnitrobloku i směrem na Smíchov. Srdcem bytu je velkorysý obývací pokoj s kuchyňským koutem do U a možností umístění velkého rodinného stolu. Z obývacího pokoje vede vstup na prostornou lodžii o velkosti přesahující 5 m2.

Na útulný balkon se vstupuje z velkorysého dětského pokoje, který nabízí dostatek místa pro pohodlné umístění dvou lůžek a dvou pracovních stolů. Koupelna je vybavena vanou, toaletou a dvěma umyvadly, k pohodlné ložnici pak náleží druhá toaleta s umyvadlem. Byt nabízí velké množství úložných prostor, a to jak ve velkorysém zádveří vstupu, tak v obytných místnostech. Byt je ideální volbou pro rodiny a náročné páry, které plánují rodinu či potřebují dostatek prostoru i místo pro homeoffice.

Komplex Smíchov tvoří soubor domů s cihlovými fasádami a všudypřítomný industriální duch staré smíchovské zástavby se v něm citlivě mísí s originální architekturou, nejmodernějšími materiály, uměním i vlastními životy jeho obyvatel.

Kromě bydlení samotného nabídne nová čtvrť sevřená ulicemi Nádražní a Strakonická autonomní gastronomické centrum s autentickou a pohodovou jižanskou atmosférou, kde vznikne jeden z největších pražských foodmarketů. Domov zde najde i kultura a výtvarná scéna. Pětipatrová galerie v originální historické budově Varny totiž otevře dveře současnému umění. Na 4500 metrech čtverečních pak nový komplex nabídne i prostor pro supermarket a místní obchůdky či kavárny a součástí areálu bude také 642 parkovacích míst v podzemních garážích.

Součástí nového areálu bude i hravý a zelený vnitroblok s relaxační zónou či dětskými prvky. Lihovar nabízí unikátní koncept bydlení, které je v jeho pojetí každodenním společenským i kulturním zážitkem a okolní prostor se pak stává místem, jež otevírá dveře příběhům.

K nastěhování 4Q/2023. V případě zájmů vám zašleme brožuru, standardy a možnosti financování.


ZÁKLADNÍ INFO

Evidenční číslo:

JVA0185

Stav objektu:

ve výstavbě (hrubá stavba)

Užitná plocha:

82,5 m2

Vlastnictví:

Osobní

Budova:

smíšená

Podlaží:

4.

Energetická náročnost:

B


Máte zájem o nemovitost?

Kontaktujte makléře, který má na starosti tuto nemovitost.



CHCI VÍCE INFORMACÍ

Vyplňte prosím jméno a příjmení.
Vyplňte prosím e-mail.
Vyplňte prosím telefon.


Prohlédněte si další nemovitosti