Strakonická 3363/2d, Praha 5

Nové byty Smíchov na prodej

Prodej bytu 3+kk, 109m2, Smíchov


109 m2
3+kk
24 920 065 Kč


Představení nemovitosti

Severně orientovaný velkorysý byt 3+kk o celkové rozloze přesahující 109 m2 zaujme velkým prostorem a vzdušností ve všech obytných místnostech i velkorysou lodžií o velikosti téměř 10 m2 a balkonem.

Byt je umístěn v sedmém nadzemním podlaží bytového domu a nabízí krásný výhled do klidného vnitrobloku i směrem na Smíchov. Srdcem bytu je rozlehlý obývací pokoj s prostorným kuchyňským ostrůvkem, liniovou kuchyňskou linkou a dostatkem místa pro velký rodinný stůl i sedací soupravu. Z obývacího pokoje vede přímý vstup na velkorysou lodžii.

Na lodžii lze vstoupit i z prostorné ložnice. Velký dětský pokoj nabízí dostatek místa pro dvě lůžka i dva pracovní stoly a zároveň z něj vede vstup na příjemný balkon. Byt nabízí velké množství úložných prostor, a to jak v zádveří vstupu, v komoře i ve velkorysých místnostech. Koupelna je vybavena vanou, toaletou a umyvadlem, v bytě se pak nacházejí ještě dvě další toalety, jedna s umyvadlem, druhá s umývátkem. Byt je ideální volbou pro rodiny, které potřebují dostatek prostoru i místo pro homeoffice.

Komplex Smíchov tvoří soubor domů s cihlovými fasádami a všudypřítomný industriální duch staré smíchovské zástavby se v něm citlivě mísí s originální architekturou, nejmodernějšími materiály, uměním i vlastními životy jeho obyvatel.

Kromě bydlení samotného nabídne nová čtvrť sevřená ulicemi Nádražní a Strakonická autonomní gastronomické centrum s autentickou a pohodovou jižanskou atmosférou, kde vznikne jeden z největších pražských foodmarketů. Domov zde najde i kultura a výtvarná scéna. Pětipatrová galerie v originální historické budově Varny totiž otevře dveře současnému umění. Na 4500 metrech čtverečních pak nový komplex nabídne i prostor pro supermarket a místní obchůdky či kavárny a součástí areálu bude také 642 parkovacích míst v podzemních garážích.

Součástí nového areálu bude i hravý a zelený vnitroblok s relaxační zónou či dětskými prvky. Lihovar nabízí unikátní koncept bydlení, které je v jeho pojetí každodenním společenským i kulturním zážitkem a okolní prostor se pak stává místem, jež otevírá dveře příběhům.

K nastěhování 4Q/2023. Napište si o brožuru, standardy a možnosti financování.


ZÁKLADNÍ INFO

Evidenční číslo:

JVA0186

Stav objektu:

ve výstavbě (hrubá stavba)

Užitná plocha:

109,3 m2

Vlastnictví:

Osobní

Budova:

smíšená

Podlaží:

7.

Energetická náročnost:

B


Máte zájem o nemovitost?

Kontaktujte makléře, který má na starosti tuto nemovitost.CHCI VÍCE INFORMACÍ

Vyplňte prosím jméno a příjmení.
Vyplňte prosím e-mail.
Vyplňte prosím telefon.


Prohlédněte si další nemovitosti