Na Rybníčku 536/4, Praha 2

Rezidence u Sv. Štěpána

Prodej bytu 2kk (74,3 m2), Na Rybníčku, Praha 2 - Nové Mešto


74 m2
2+kk
Na dotaz


Představení nemovitosti

Předprodej bytu 2+kk 58,8 m² s terasou 15,5 m nacházejícího se v prvním podlaží Rezidence U Sv. Štěpána, což je soubor tří měšťanských domů, který skvěle kombinuje historický genius loci s moderními technologiemi a standardy 21. století. Obyvatelé této rezidence se mohou těšit na dokonalé pohodlí a promyšlené detaily, zatímco si mohou užívat eleganci klasicistního stylu a novorenesanční noblesy. Přestavba bude dokončena 3Q 2025.

Rezidence se nachází na místě posvátných vodních pramenů v centru Prahy, ale překvapivě zde panuje neobyčejný klid. Velký park Karlova náměstí, který je vzdálen pouhých 7 minut chůze, osvěžuje místní památky a zeleň. Na Karlově náměstí se také nachází stanice metra B. Václavské náměstí a náměstí Míru jsou vzdálené do 10 minut chůze. Stanice metra C a tramvajová zastávka Štěpánská jsou jen 3 minuty chůze od rezidence.

V okolí Rezidence U Sv. Štěpána najdete vyhlášené restaurace, kavárny, bary, obchody, historické památky, kulturní zařízení, vzdělávací instituce a úřady. Je zde také nábřeží Vltavy, které láká na procházky. Každý si v okolí této rezidence najde to své.

Předání jednotky nejpozději 3Q 2025.


ZÁKLADNÍ INFO

Evidenční číslo:

JVA0306

Stav objektu:

ve výstavbě (hrubá stavba)

Užitná plocha:

74,0 m2

Vlastnictví:

Osobní

Budova:

cihlová

Podlaží:

3.

Sklep:

1,0 m2

Energetická náročnost:

G


Máte zájem o nemovitost?

Kontaktujte makléře, který má na starosti tuto nemovitost.CHCI VÍCE INFORMACÍ

Vyplňte prosím jméno a příjmení.
Vyplňte prosím e-mail.
Vyplňte prosím telefon.


Prohlédněte si další nemovitosti