Perucká 8, Praha 2

Vila Dům Na Vinici

Prodej bytu 2kk (56,3 m2) s terasou, balkonem, sklepní kójí a parkovacím stáním, Vila Dům na Vinici


56 m2
2+kk
8 817 000 Kč


Představení nemovitosti

Prodej bytu 2+kk v nízkoenergetické novostavbě o celkové ploše 56,3 m², která zahrnuje terasu 4,8 m² a balkón 8,6 m². K bytu náleží garážové parkovací stání 22,1 m².

Ulice Perucká, ve které se projekt nachází, lemuje známý park Havlíčkovy Sady, kde se nachází místa pro odpočinek, ale také venkovní posilovna. Je to tedy ideální místo jak pro sport, tak i relax.

Výborné dopravní spojení zajišťuje nedaleká tramvajová zastávka s napojením na linky metra A a C. V těsné vzdálenosti domu se nachází několik mateřských a základních škol, restaurací a obchodů.

Moderní novostavba s osobitým stylem vyrostla v Perucké ulici, která lemuje západní část Perucké stráně. Přírodní krásy reprezentuje i nedaleký park Grébovka. Okolí vila domu definují nezměrné příležitosti pro aktivní život, zábavu, sport, wellness, kulturu, ale i skvostná architektura.

Lokalitu charakterizuje také vynikající občanská vybavenost a skvělá dopravní dostupnost. Dopravní spojení zajišťuje nedaleká tramvajová zastávka s napojením na linky metra A a C. K dispozici je také vlaková zastávka ve Vršovicích.

Ihned k nastěhování. Energetická náročnost A.


ZÁKLADNÍ INFO

Evidenční číslo:

JVA0214

Stav objektu:

ve výstavbě (hrubá stavba)

Užitná plocha:

56,3 m2

Vlastnictví:

Osobní

Budova:

cihlová

Podlaží:

4.

Garáž:

Ano

Energetická náročnost:

A


Máte zájem o nemovitost?

Kontaktujte makléře, který má na starosti tuto nemovitost.CHCI VÍCE INFORMACÍ

Vyplňte prosím jméno a příjmení.
Vyplňte prosím e-mail.
Vyplňte prosím telefon.


Prohlédněte si další nemovitosti