Strakonická 3363/2d, Praha 5

Nové byty Smíchov na prodej

Prodej bytu 1+kk, 41,3m2, Smíchov


41 m2
1+kk
8 973 895 Kč
K nastěhování 4Q/2023, cena přímo od developera


Představení nemovitosti

Na východ orientovaný slunný byt 1+kk o celkové velikosti přesahující 41 m2 s pohodlnou lodžií o velikosti téměř 4.5 m2 a krásným výhledem směrem k řece a Císařské louce.
Byt je umístěný v šestém nadzemním podlaží bytového domu a je ideální volbou pro singles či mingles, jako pohodlné startovací bydlení nebo jako investiční byt k následnému pronájmu.

V zádveří, velkorysé předsíni i v obytné místnosti naleznete praktické úložné prostory. Ze předsíně, která je vybavena přípojkou na pračku, se přímo vstupuje do obytné místnosti i do koupelny vybavené sprchovým koutem, umyvadlem a toaletou. Obytná místnost nabízí velkorysý a členěný prostor – samozřejmostí je liniový kuchyňský kout i dostatek místa pro jídelní stůl, plnohodnotné dvojlůžko i sedací soupravu. Z obývací místnosti vede vstup na útulný prosluněný balkon.

Komplex Smíchov tvoří soubor domů s cihlovými fasádami a všudypřítomný industriální duch staré smíchovské zástavby se v něm citlivě mísí s originální architekturou, nejmodernějšími materiály, uměním i vlastními životy jeho obyvatel.

Kromě bydlení samotného nabídne nová čtvrť sevřená ulicemi Nádražní a Strakonická autonomní gastronomické centrum s autentickou a pohodovou jižanskou atmosférou, kde vznikne jeden z největších pražských foodmarketů. Domov zde najde i kultura a výtvarná scéna. Pětipatrová galerie v originální historické budově Varny totiž otevře dveře současnému umění. Na 4500 metrech čtverečních pak nový komplex nabídne i prostor pro supermarket a místní obchůdky či kavárny a součástí areálu bude také 642 parkovacích míst v podzemních garážích.

Součástí nového areálu bude i hravý a zelený vnitroblok s relaxační zónou či dětskými prvky. Lihovar nabízí unikátní koncept bydlení, které je v jeho pojetí každodenním společenským i kulturním zážitkem a okolní prostor se pak stává místem, jež otevírá dveře příběhům.

K nastěhování 4Q/2023. V případě zájmů vám zašleme brožuru, standardy a možnosti financování.


ZÁKLADNÍ INFO

Evidenční číslo:

JVA0184

Stav objektu:

ve výstavbě (hrubá stavba)

Užitná plocha:

41,3 m2

Vlastnictví:

Osobní

Budova:

smíšená

Podlaží:

6.

Energetická náročnost:

B


Máte zájem o nemovitost?

Kontaktujte makléře, který má na starosti tuto nemovitost.CHCI VÍCE INFORMACÍ

Vyplňte prosím jméno a příjmení.
Vyplňte prosím e-mail.
Vyplňte prosím telefon.


Prohlédněte si další nemovitosti