Strakonická 3363/2d, Praha 5

Nové byty Smíchov na prodej

Prodej bytu 1+kk, 31,8 m2, Smíchov


32 m2
1+kk
6 101 601 Kč


Představení nemovitosti

Jižně orientovaný slunný byt 1+kk o celkové velikosti téměř 32 m2 s útulným balkonem a výhledem směrem do klidného vnitrobloku. Byt je umístěný ve druhém nadzemním podlaží bytového domu a je ideální volbou pro singles či mingles, jako pohodlné startovací bydlení nebo jako investiční byt k následnému pronájmu.

V zádveří i v obytné místnosti naleznete praktické úložné prostory. Ze zádveří, které je vybaveno přípojkou na pračku, se přímo vstupuje do obytné místnosti i do koupelny vybavené sprchovým koutem, umyvadlem a toaletou. Obytná místnost nabízí velkorysý prostor – samozřejmostí je liniový kuchyňský kout i dostatek místa pro plnohodnotné dvojlůžko. Z obývací místnosti vede vstup na útulný prosluněný balkon.

Komplex Smíchov tvoří soubor domů s cihlovými fasádami a všudypřítomný industriální duch staré smíchovské zástavby se v něm citlivě mísí s originální architekturou, nejmodernějšími materiály, uměním i vlastními životy jeho obyvatel.

Kromě bydlení samotného nabídne nová čtvrť sevřená ulicemi Nádražní a Strakonická autonomní gastronomické centrum s autentickou a pohodovou jižanskou atmosférou, kde vznikne jeden z největších pražských foodmarketů. Domov zde najde i kultura a výtvarná scéna. Pětipatrová galerie v originální historické budově Varny totiž otevře dveře současnému umění. Na 4500 metrech čtverečních pak nový komplex nabídne i prostor pro supermarket a místní obchůdky či kavárny a součástí areálu bude také 642 parkovacích míst v podzemních garážích.

Součástí nového areálu bude i hravý a zelený vnitroblok s relaxační zónou či dětskými prvky. Lihovar nabízí unikátní koncept bydlení, které je v jeho pojetí každodenním společenským i kulturním zážitkem a okolní prostor se pak stává místem, jež otevírá dveře příběhům.

K nastěhování 4Q/2023. Napište si o brožuru, standardy a možnosti financování.


ZÁKLADNÍ INFO

Evidenční číslo:

JVA0183

Stav objektu:

ve výstavbě (hrubá stavba)

Užitná plocha:

32,0 m2

Vlastnictví:

Osobní

Budova:

smíšená

Podlaží:

2. z 2

Energetická náročnost:

B


Máte zájem o nemovitost?

Kontaktujte makléře, který má na starosti tuto nemovitost.CHCI VÍCE INFORMACÍ

Vyplňte prosím jméno a příjmení.
Vyplňte prosím e-mail.
Vyplňte prosím telefon.


Prohlédněte si další nemovitosti