Topolová, Zbůch

Byty na prodej - Garden Park Zbůch u Plzně

Řadový RD L2, 4kk - 89,2 m2, parkovací stání, Zbůch u Plzně


89 m2
4+kk
4 090 000 Kč
Neplatíte provizi, cena od developera


Představení nemovitosti

V současné situaci nabízíme běžné prohlídky s rouškou a rovněž zajišťujeme videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype atd.

Domy Zbůch jsou velice lukrativní investicí do vlastního bydlení. Na jednu stranu žijete v poklidné lokalitě malé obce, a na tu druhou máte neomezené služby velkého města vzdálené jen několik minut jízdy.

S vynikajícím situováním obce Zbůch souvisí velice snadná dostupnost do velkého jihočeského města Plzeň. Ta je vzdálena jen cca 7 km. Dopravit se do ní můžete prostřednictvím automobilu, častých a pravidelných autobusových linek nebo s pomocí vlaku.

Obec Zbůch je malebnou a doslova ideální lokalitou pro trvalé žití. Místo, jež se nachází zhruba 7 km jihozápadně od Plzně. Obec s počtem obyvatel přesahujících číslo 2 000 a s průměrným věkem obyvatel 38 let. To jsou zajímavé předpoklady pro budoucí život mladých rodin s dětmi a postarší občany.

Zbůch disponuje kvalitní občanskou vybaveností, kterou tvoří obchody s libovolným sortimentem. Na dosah ruky budete mít základní a mateřskou školu, včetně knihovny, lékárny, pošty, zdravotnického zařízení a několika restaurací.

Nízkoenergetické bydlení - velmi úsporné B


ZÁKLADNÍ INFO

Evidenční číslo:

JVA0113

Stav objektu:

projekt

Užitná plocha:

89,2 m2

Budova:

cihlová

Garáž:

Ne


Máte zájem o nemovitost?

Kontaktujte makléře, který má na starosti tuto nemovitost.CHCI VÍCE INFORMACÍ

Vyplňte prosím jméno a příjmení.
Vyplňte prosím e-mail.
Vyplňte prosím telefon.


Prohlédněte si další nemovitosti