Růžová, Mohelnice

Řadové domy Mohelnice u Šumperka

ŘRD 4+kk 89,0 m2 s pozemkem 147,0 m2, Mohelnice u Šumperka


89 m2
4+kk
3 690 000 Kč
Neplatíte provizi, cena od developera


Představení nemovitosti

V současné situaci nabízíme běžné prohlídky s rouškou a rovněž zajišťujeme videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype atd.

Nabízíme k prodeji ŘRD, staví se v energetické náročnosti B - VELMI ÚSPORNÁ, která Vám zaručí velmi nízké provozní náklady.

ŘRD je vytápěn elektrickými nástěnnými přímotopnými tělesy a elektrickou podlahovou topnou fólií, která je doplněná o teplovzdušná krbová kamna na dřevo (bude provedna příprava na krbová kamna). V obývacím pokoji a v ložnici jsou osazeny větrací jednotky s rekuperací.

V přízemí najdete prostorné zádveří s možností skříňové vestavby, koupelnu se sprchovým koutem, umyvadlem, WC. Další místností je velký obývací pokoj s kuchyňským koutem. V celé místnosti je podlahové topení a francouzské okno. Zde jsou také masivní bukové schody do patra, pod nimiž najdete vnitřní komoru. Do klidové zóny horního patra patří komfortní koupelna vybavená vanou, umyvadlem, toaletou a 3 příjemné pokoje. Všechny místnosti jsou navrženy s ohledem na dostatek úložných prostor.


ZÁKLADNÍ INFO

Evidenční číslo:

MSA0002

Stav objektu:

projekt

Užitná plocha:

89,0 m2

Vlastnictví:

Osobní

Budova:

cihlová

Garáž:

Ne


Máte zájem o nemovitost?

Kontaktujte makléře, který má na starosti tuto nemovitost.CHCI VÍCE INFORMACÍ

Vyplňte prosím jméno a příjmení.
Vyplňte prosím e-mail.
Vyplňte prosím telefon.


Prohlédněte si další nemovitosti