Šamotka 1581, Rakovník

OÁZA LIVING RAKOVNÍK

Byt 3kk (71,4 m2) s předzahrádkou a sklepem, Rakovník


71 m2
3+kk
3 123 609 Kč
Neplatíte provizi, cena od developera


Představení nemovitosti

V současné situaci nabízíme běžné prohlídky s rouškou a rovněž zajišťujeme videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype atd.

Bytový projekt OÁZA LIVING RAKOVNÍK nabízí úsporné a moderní bydlení v přírodní lokalitě na okraji města Rakovníka.

Lokalita Šamotka se nachází v krásné přírodě na okraji města Rakovníka, v těsné blízkosti rybníků, lesů a luk. Je proto ideální pro aktivní trávení volného času, například v podobě turistiky nebo cyklistiky. Budoucí obyvatelé zde najdou klidovou zónu pro odpočinek, ti sportovně orientování ocení blízkou cyklostezku, volejbalové a fotbalové hřiště i nově budované dětské hřiště.

V sousedství bytových domů se nachází speciální Mateřská školka Šamotka. Má rozsáhlou zahradu, vlastní krytý bazén i vybavení pro zimní činnost. Zaměřuje se na kompletní rozvoj pohybového aparátu a celkové pohyblivosti dětí i jejich otužování a plaveckou výchovu, čímž vytváří u dětí návyky pravidelného pohybu a zdravého životního stylu.

Projekt se nachází v klidné lokalitě, jejíž velkou předností je však vynikající dopravní dostupnost. Do centra Rakovníka je to jen 1 km, zastávka městského autobusu je vzdálena pouhé tři minuty chůze.

Výborně dostupné je i hlavní město. V ranní a odpolední špičce jezdí autobus mezi Prahou a Rakovníkem každých 10 až 15 minut. Doba jízdy do Prahy je přibližně 45 minut, do Kladna 30 minut.

Legenda: Zádveří 3,00 m2, Chodba 6,80 m2, Koupelna 4,00 m2, WC 3,00 m2, Pokoj 10,90 m2, Pokoj 14,50 m2, Obývací pokoj + kuchyň 21,60 m2.

Domy splňuji přísná kritéria na hluk i na energetickou úspornost ( energetický štítek „B“).


ZÁKLADNÍ INFO

Evidenční číslo:

JVA0128

Stav objektu:

projekt

Užitná plocha:

71,4 m2

Vlastnictví:

Osobní

Budova:

cihlová

Podlaží:

1.

Sklep:

3,1 m2

Garáž:

Ne


Máte zájem o nemovitost?

Kontaktujte makléře, který má na starosti tuto nemovitost.CHCI VÍCE INFORMACÍ

Vyplňte prosím jméno a příjmení.
Vyplňte prosím e-mail.
Vyplňte prosím telefon.


Prohlédněte si další nemovitosti