Na Vargači, Dobříš

Prodej unikátní komerční nemovitosti v Dobříši


33 000 000 Kč


Představení nemovitosti

Nabízíme na prodej unikátní komerční nemovitost v Dobříši. Jedná se o budovu zámecké sýpky, postavenou na základě bývalého hradu Vargač. Tato nemovitost je výjimečná nejen svojí skvělou polohou, ale i historickou hodnotou tohoto místa.

Budova sousedí přímo s dobříšským zámkem a je odtud skvělý výhled na celý zámek a Anglický park. I když je tato nemovitost jen deset minut chůze od centra města, je zde naprostý klid a soukromí. Stavebně je budova v dobrém stavu. Z původní sýpky jsou zachované pouze obvodové zdi a vnitřní část tvoří samonosná železobetonová konstrukce. Je zde obecní vodovod a odpad, od plynárenské společnosti máme kladné vyjádření k zajištění dodávek plynu. Je zpracována projektová studie k vybudování bytových a komerčních prostor. V současné době máme k dispozici souhlasné stanovisko zastupitelstva města Dobříše, pro změnu v územním plánu na bytově - komerční využití objektu. Pro svoji opravdu mimořádnou polohu a dostatečnou vnitřní dispozici se nabízí řada možností, jak tuto budovu využít. Součástí tohoto areálu je ještě další zrekonstruovaný dům, který také nabízíme k prodeji.

Tuto nemovitost doporučujeme jako skvělou investici z několika důvodů. Jedná se opravdu o nádherné a jedinečné místo a stavbu, která pro svoji nadčasovost nikdy neztratí svojí hodnotu. Dostatečně velká dispozice této budovy dává možnost využít tuto stavbu téměř jakýmkoli způsobem. Oblíbená lokalita města Dobříš s veškerou občanskou vybaveností a dojezdovou vzdáleností třicet minut do centra Prahy je zárukou toho, že ať už se rozhodnete na tomto místě vybudovat cokoli, atraktivita teto lokality Vám zaručí zhodnocení Vaší investice.

Energetická náročnost budovy: G (nebyla sdělena vlastníkem nemovitosti)


ZÁKLADNÍ INFO

Evidenční číslo:

PKC0008

Stav objektu:

před rekonstrukcí

Užitná plocha:

1 600,0 m2

Budova:

smíšená

Garáž:

Ne


Máte zájem o nemovitost?

Kontaktujte makléře, který má na starosti tuto nemovitost.CHCI VÍCE INFORMACÍ

Vyplňte prosím jméno a příjmení.
Vyplňte prosím e-mail.
Vyplňte prosím telefon.


Prohlédněte si další nemovitosti