Tomášská, Praha 1

Prodej bytu 3+1 s původními prvky k rekonstrukci, sklep, Tomášská, Praha 1


98 m2
3+1
14 490 000 Kč


Představení nemovitosti

V současné situaci nabízíme běžné prohlídky s rouškou a rovněž zajišťujeme videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype atd.

Zajímavá příležitost koupě prostorného bytu 3+1 (95,6 m2) v atraktivní lokalitě centra Prahy k rekonstrukci ve 2.NP historické budovy domu U Zlatého Jelena na jedinečném místě s geniem loci v centru Prahy 1 u Malostranského náměstí. Dům s pozoruhodným barokním průčelím je staršího původu. Barokní přestavba proběhla po roce 1713 snad podle návrhu K. I. Dientzenhofera. Domovní znamení se sv. Hubertem a jelenem se připisuje F. M. Brokofovi. Na domě proběhla rekonstrukce fasády a střechy. Kompletní občanská vybavenost v místě. Stanice metra linky A (Malostranské náměstí) je v docházkové vzdálenosti. Tramvajová zastávka 50m od domu.

Dispozici prostorného bytu tvoří samostatná kuchyň (15 m2) s okny, dva průchozí pokoje (27,5 m2 + 21 m2) a vstupní hala, prostorná koupelna s vanou, samostatná toaleta zvlášť (6,7 m2), komora umístěná hned vedle na pavlači.

Prostorný byt je určen ke kompletní rekonstrukci a nabízí možnost flexibilního rozmístění dispozice bytu dle individuálních potřeb klienta. Součástí bytu jsou původní vysoké stropy, původní špaletová okna s orientací na západ, parkety po celém bytě. Střecha domu a fasáda po celkové kompletní rekonstrukci.

Lokalita s geniem loci nabízí veškerý komfort: nákupní možnosti od malých krámků, restaurací a trendy bister, kaváren. Vyhlášená a kultovní restaurace U Tygra v minutové pěší vzdálenosti, stejně tak jako romantická procházka přímo na Pražský Hrad.

Vynikající investiční příležitost vzhledem k poptávce po nájemních bytech v lokalitě Prahy1.
Výjimečná poloha bytu nabízí možnosti flexibilního využití bytu k rezidenčnímu bydlení, rovněž ke komerčním účelům, popř. sídla společnosti, notářské a advokátní kanceláře na reprezentativním místě v centru Prahy 1.

PENB: G (štítek energetické náročnosti nedodán majitelem nemovitosti).


ZÁKLADNÍ INFO

Evidenční číslo:

HMA0868

Stav objektu:

před rekonstrukcí

Užitná plocha:

98,5 m2

Vlastnictví:

Osobní

Budova:

cihlová

Podlaží:

2. z 4

Sklep:

5,0 m2


Máte zájem o nemovitost?

Kontaktujte makléře, který má na starosti tuto nemovitost.CHCI VÍCE INFORMACÍ

Vyplňte prosím jméno a příjmení.
Vyplňte prosím e-mail.
Vyplňte prosím telefon.


Prohlédněte si další nemovitosti