Hanusova 62/17, Praha 4

Byty k rekonstrukci v ulici Hanusova

Prodej bytu 2kk (44,8 m²), ul. Hanusova


44 m2
2+kk
5 525 000 Kč


Představení nemovitosti

Prodej bytu 2+kk 34,8 m2 s terasou 8 m2, před rekonstrukcí. Byt je orientovaný na sever směrem do vnitrobloku a má krásný výhled na zahradu. Bytová jednotka je složena z chodby, koupelny, samostatného WC, terasy o velikosti a dvou neprůchozích pokojů. K bytu patří také praktická sklepní kóje s plochou 2 m2.

Tento byt se nachází ve 4. podlaží domu. Celý bytový dům nabízí rozlehlou společnou zahradu pro všechny obyvatele s dostatkem soukromí.

Lokalita Michle na Praze 4, kde se byt nachází, nabízí výbornou občanskou vybavenost, infrastrukturu a dopravní obslužnost, ať už se chcete dostat do centra nebo ven z Prahy. Je zde dostatek možností, jak cestovat MHD, například stanice metra Budějovická nebo Pankrác jsou jen 10 minut chůze. V okolí jsou také autobusové zastávky a železniční stanice Praha-Kačerov. Pokud se rozhodnete jet autem, rychle se dostanete na nájezd na dálnici.

V blízkosti jsou také dva nákupní centra, OC DBK na Budějovické a Arkády Pankrác, kde najdete vše, co potřebujete. V okolí jsou také zdravotnická zařízení, školy a sportoviště. Přibližně 4 kilometry od bytu se nachází Žluté lázně, kde si můžete užít sportovní aktivity, gastro zázemí a krásnou cyklostezku podél řeky Vltavy, která vás zavede až do Vraného nad Vltavou.

Ihned k dispozici.


ZÁKLADNÍ INFO

Evidenční číslo:

JVA0252

Stav objektu:

před rekonstrukcí

Užitná plocha:

44,8 m2

Vlastnictví:

Osobní

Budova:

cihlová

Podlaží:

4.

Sklep:

2,0 m2

Energetická náročnost:

G


Máte zájem o nemovitost?

Kontaktujte makléře, který má na starosti tuto nemovitost.CHCI VÍCE INFORMACÍ

Vyplňte prosím jméno a příjmení.
Vyplňte prosím e-mail.
Vyplňte prosím telefon.


Prohlédněte si další nemovitosti