Černokostelecká, Jevany

Prodej stavebního pozemku 14 933 m2, Jevany


14933 m2
Na dotaz
info o ceně v RK


Představení nemovitosti

V současné situaci nabízíme běžné prohlídky s rouškou a rovněž zajišťujeme videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype atd.

Mimořádná investiční příležitost koupě stavebních pozemků se stavebním povolením vhodných pro výstavbu RD v Jevanech o celkové ploše 14 933 m2. Pozemek leží na rovinatém terénu, v ulici Černokostelecká a Rekreační. Atraktivní lokalita přímo v centru, v krásné oblasti Jevan s veškerou občanskou vybaveností, s dobrou dostupností do centra Prahy. Horní okraj pozemku tvoří hranice se zahradami rodinných domů.

Pozemek je možné rozdělit na 17 samostatných stavebních parcel a na každé z nich postavit samostatný rodinný dům podle vlastních představ. Stejně tak je možné ponechat si jej vcelku. Další variantou je komerční využití, například pro stavbu penzionu s restaurací a relaxačním zázemím.

Celková výměra pozemku je 14 933 m2. Pozemek je na plánku ohraničen žlutě, jsou tam také zobrazené ostatní pozemky jednotlivě zahrnuté do územního plánu, pozemek má příjezdovou cestu.

Mezi přednosti lokality patří umístění v krásné přírodě, ze všech stran obklopené lesy a Jevanským rybníkem. Umístění pozemku je ve vybrané rezidenční části Jevan, v blízkosti centra s plnou občanskou vybaveností (kino, pošta, pizzerie, koupání, obchody, dětské i fotbalové hřiště, škola i školka). Atraktivní a krásná lokalita vhodná pro sportovní (cyklistické stezky) i relaxační vyžití. Autobusová zastávka vzdálená v minutové pěší vzdálenosti s následným spojením na metro Chodov a Háje.

Díky přírodnímu prostředí a snadnou vzdáleností do centra metropole jsou Jevany jedním z nejoblíbenějších lokalit v okolí Prahy s řadou honosných domů a vil.


ZÁKLADNÍ INFO

Evidenční číslo:

HMA0608

Plocha pozemku:

14 933,0 m2

Vlastnictví:

Osobní


Máte zájem o nemovitost?

Kontaktujte makléře, který má na starosti tuto nemovitost.CHCI VÍCE INFORMACÍ

Vyplňte prosím jméno a příjmení.
Vyplňte prosím e-mail.
Vyplňte prosím telefon.