Bezdružická, Planá

Stavební pozemek 3 965m2 k výstavbě rodinných domů, Planá u Mariánských Lázní


1 700 Kč za m2


Představení nemovitosti

Prodej stavebního pozemku pozemku p.č.2134/2 o výměře 3965m2 určeného k výstavbě rodinných domů. Lokalita Bohušův vrch ulice Bezdružická město Planá u Mariánských lázní. Městečko Planá leží v Plzeňském kraji v okrese Tachov, nedaleko Mariánských Lázní a nedaleko známé Konstantinovy Lázně. Je dostupné vlakem, autobusem i autem. Z Prahy po dálnici D5.

Parcela, která je v současném územním plánu vedena jako stavební pozemek v lehce svažitém terénu, poskytuje tak momentálně možnost výstavby rodinných domů (izolovaných, dvojdomů a řadových domů). Do přilehlé rezidenční zástavby naproti pozemku přes ulici jsou přivedeny všechny sítě, vodovod a kanalizace, což usnadňuje napojení do přilehlých inženýrských sítí. Pozemek je velmi dobře přístupný, má příjezdovou cestu a v dosahu 7 minut pěší chůzí je autobusové nádraží s rychlým spojením do centra Plané, blízkých Mariánských Lázní a Plzně.

V okolí města je vybudována celá řada rybníků a rozprostírají se tu různě velké lesy. U západního okraje města je pěkný zámecký park. Nedaleko východního okraje města byla postavena rozhledna nesoucí název Šibeniční vrch.

Celková plocha 3965m2


ZÁKLADNÍ INFO

Evidenční číslo:

HMA1305

Plocha pozemku:

3 965,0 m2


Máte zájem o nemovitost?

Kontaktujte makléře, který má na starosti tuto nemovitost.CHCI VÍCE INFORMACÍ

Vyplňte prosím jméno a příjmení.
Vyplňte prosím e-mail.
Vyplňte prosím telefon.