Vinohradská, Praha 10

Skladové prostory 780 m2 Vinohradská


195 Kč m2/za měsíc
Neplatíte žádnou provizi


Představení nemovitosti

Skladové prostory o velikosti 778 m2 v obchodně-administrativním komplexu Vinice, který je vybudován přímo u ul. Vinohradská.

Prostory se nachází ve -2 pp s výtahem ústícím přímo do venkovního parteru směrem k hlavní ulici. Prostory lze také využít jako relaxační centrum, velké fitness centrum, školící středisko apod.. Prostor je bez oken.
Samostatně situovaná budova nyní prochází rozsáhlou a nákladnou rekonstrukcí, nájemníkům bude moci poskytnout své služby ve IV. čtvrtletí v roce 2019.
Prostory jsou realizovány podle nejnovějších trendů a technických novinek.
Samozřejmostí je dostatek parkovacích míst jak pro nájemníky, tak i pro zákazníky.

Ideální poloha s velmi dobrou dostupností. Přímo před budovou zastávka tramvaje, metro Strašnická je pěší chůzí 7 minut, metro Želivského je dvě stanice tramvají, městský okruh 10 minut. Přímo v objektu je umístěn supermarket, restaurace s kavárnou a nedaleko jsou další restaurace, obchody a veškerá občanská vybavenost. Vedle budovy je velký park se vzrostlými stromy.

Cena za pronájem činí 195Kč/m2 měsíčně + DPH, servisní poplatky v případě skladů činí 25 Kč /m2 měsíčně + DPH, v ostatních případech bude posouzeno individuálně dle využití.PENB: B (velmi úsporná).

Neplatíte žádnou provizi.


ZÁKLADNÍ INFO

Evidenční číslo:

JTU0070

Stav objektu:

po rekonstrukci

Užitná plocha:

778,0 m2

Budova:

skeletová

Podlaží:

-2. z 8

Garáž:

Ano


Máte zájem o nemovitost?

Kontaktujte makléře, který má na starosti tuto nemovitost.CHCI VÍCE INFORMACÍ

Vyplňte prosím jméno a příjmení.
Vyplňte prosím e-mail.
Vyplňte prosím telefon.


Prohlédněte si další nemovitosti