Lesní, Černošice

PRODÁNO Prvorepubliková vila 8+1 s bazénem jako sídlo společnosti, Praha západ - Černošice


43 000 000 Kč


Představení nemovitosti

PRODÁNO Samostatně stojící, impozatní vila postavena na exkluzivním rozlehlém pozemku poskytujícím dostatek soukromí a privátního zázemí, porostlého více než stoletými stromy o výměře 3250 m2 v původní vilové zástavbě, v oblíbené rezidenční oblasti Černošice se skvělou dopravní dostupností do Prahy a krásným okolím lákajícím k výletům.

Stavba vily byla realizována ve třicátých letech minulého století významným pražským architektem jako velkolepé reprezentativní sídlo zámožné pražské rodiny. Okouzlující a zároveň prostorná nemovitost se nachází v klidné a zelené části Černošic, jen pár kroků od lesa a pouhých 5 minut chůze od vlakové stanice s rychlým spojením na Smíchovské nádraží nedaleko hlavního náměstí.

Dům prošel kompletní rekonstrukcí v letech 1999-2002, při které byly zachovány mnohé původní prvky. Následně v letošním roce prošel další citlivou renovací s důrazem na zachování dochovaných prvků domu.
Vila je třípodlažní a plně podsklepená. V interiéru jsou originální repasované dubové a javorové parkety, dlažba, zrenovovaná i nová dřevěná okna, s původními exteriérovými dřevěné žaluziemi na ruční pohon. Repasovaná špaletová okna a dveře zdobí původní mosazné kliky.

Parkování pro čtyři automobily v samostatné prostorné dvougaráži.

Do domu se vstupuje přes venkovní terasu a halu v přízemí. Velkorysé prostory celého interiéru v přízemí jsou prosvětleny francouzskými okny. Společenský prostor s krbem je propojený se zimní zahradou ve stylu art deco, dále samostatná vlastní kuchyň, toaleta. Ze společenské zóny domu v přízemí je přímý výstup na prostornou terasu s letním posezením a vstupem do přilehlé zahrady s venkovním bazénem. Po původním dřevěném schodišti se vystoupá do 1. patra, která je určena pro spací zónu rezidentů, hlavní ložnici s prostornou sen suit koupelnou, další ložnicí s terasou, šatna. 2. patro disponuje dalšími třemi pokoji a samostatnou koupelnou s vanou a toaletou. Obě tato podlaží jsou přístupná nejen hlavním vchodem, ale také bočním vchodem z krásné terasy, nenarušujícím soukromí v nižším podlaží. Suterén tvoří wellness a relaxační zóna s vířivou vanou, saunou a bazénem s přímým vstupem na terasu a následně do přilehlé zahrady a technické zázemí celého domu. Samostatně stojící domek pro zahradní techniku a servisní zázemí celého objektu.

Topení je řešeno dvojicí plynových kotlů napojených na podlahové topení a radiátory.

Nemovitost je situována v příjemné a klidné části Černošic, které se mohou v letošním roce pyšnit titulem druhé nejlepší obce pro bydlení v rámci celé ČR a které jsou považovány za atraktivní rezidenční lokalitu v těsné blízkosti Prahy. V místě je kompletní občanská vybavenost, obchody, škola a školky (i cizojazyčné), restaurace a množství příležitostí k aktivnímu odpočinku (cyklistika, tenisové areály, zimní stadion) - nedaleko Brdské lesy či Berounka.
Snadná a pravidelná dostupnost do centra Prahy vlakem i autem na nádraží Černošice je to od domu pěší chůzí 6 minut s následným spojením na Smíchov, stanice metra Smíchovské nádraží. Autem trvá cesta na kraj Prahy 5 minut.

Díky svému umístění a velkorysosti prostoru je vila vhodná pro vybudování luxusního rodinného sídla, nebo pro reprezentativní sídlo firmy s rychlou dostupností do centra metropole.
Právě dobrému spojení na Prahu a okolní přírodě na hranici chráněné krajinné oblasti Český kras jsou Černošice již od 20. let 20. století oblíbeným sídelním místem s množstvím výstavních vil.
Tato naprosto unikátní vila splňuje i ty nenáročnější představy o moderním a ničím nerušeném bydlení v naprostém soukromí, plném zeleně v ideálním ústraní nedaleko metropole.
Energetická náročnost budovy: G (nebyla sdělena vlastníkem nemovitosti)
Fotografie jsou z důvodu diskrétnosti nabídky pouze ilustrační.
Interiér 880, (terasy 200 m2), zimní zahrada 25 m2, zahrada 2183 m2, pozemek celkem cca 3000 m2.

PENB- G


ZÁKLADNÍ INFO

Evidenční číslo:

HMA0459

Stav objektu:

po rekonstrukci

Užitná plocha:

880,0 m2

Vlastnictví:

Osobní

Budova:

cihlová

Garáž:

Ano


Máte zájem o nemovitost?

Kontaktujte makléře, který má na starosti tuto nemovitost.CHCI VÍCE INFORMACÍ

Vyplňte prosím jméno a příjmení.
Vyplňte prosím e-mail.
Vyplňte prosím telefon.


Prohlédněte si další nemovitosti