Praha 10

Prodej reprezentativní vily 603 m2, terasy 82 m2, 4 luxusní bytové jednotky, 7 parkovacích stání, Horní Měcholupy


603 m2
9+2 a více
Na dotaz
Na Dotaz


Představení nemovitosti

Prodej výjimečné a prostorově velkorysé vily 603 m2 po celkové nadstandardní rekonstrukci v klidné rezidenční čtvrti v Horních Měcholupech ležící na pozemku o velikosti 504 m2. Součástí vily je celkem 7 parkovacích míst, 82 m2 teras. Vila obsahuje 4 luxusní bytové jednotky (403 m2), zbytek vily tvoří společné prostory, sklepní kóje, prádelna, kotelna, kancelář, technická místnost, sklad, sklad venkovní. Po domluvě možnost menších stavebních úprav dle požadavků kupujícího. Vila je nově zkolaudována, proběhla změna užívání na bytové prostory.

Vila má velmi variabilní možnosti využití. Může sloužit jako vícegenerační bydlení, bytový dům, nebo reprezentativní sídlo společnosti. Dle územního plánu může být ve vile zřízeno zdravotnické zařízení (stomatologie, plastická chirurgie aj.), mateřská škola, vzdělávací centrum, nebo ambasáda.

Při kompletní rekonstrukci byl kladen důraz na kvalitní materiály a kvalitní zpracování (dlažba Travertino, italský štuk v celém domě, odhlučněné plovoucí podlahy, zesílená okna, kamerový systém v celém domě a na zahradě, datové rozvody ve všech místnostech. 4 bytové jednotky jsou vybaveny spotřebiči, které jsou stále v záruce a nikdy nepožívané. Z každé bytové jednotky možnost přístupu na terasu.

Výbornou dopravní dostupnost do centra města zajišťuje pár kroků vzdálená vlaková stanice Horní Měcholupy, či autobusové zastávky MHD.
Velmi klidná lokalita ve vilové čtvrti poblíž Hostivařské přehrady, lesoparku, velkého dětského hřiště Krtkův svět, či největšího golfového hřiště v Praze.
V okolí soukromé i státní mateřské školy a základní škola s rozšířenou výukou jazyků, nákupní centrum Retail park, Kaufland, restaurace Hostivar H1 a Hostivar H2, výborná restaurace u golfového hřiště.
Energetická náročnost: C - (B) úsporná


ZÁKLADNÍ INFO

Evidenční číslo:

APE0040

Stav objektu:

po rekonstrukci

Užitná plocha:

603,0 m2

Budova:

cihlová

Garáž:

Ano

Energetická náročnost:

G


Máte zájem o nemovitost?

Kontaktujte makléře, který má na starosti tuto nemovitost.CHCI VÍCE INFORMACÍ

Vyplňte prosím jméno a příjmení.
Vyplňte prosím e-mail.
Vyplňte prosím telefon.


Prohlédněte si další nemovitosti