Jinonická, Praha 5

Reprezentativní prvorepubliková vila, pozemek 1721m2, Praha 5-Košíře


576 m2
9+2 a více
Na dotaz
info o ceně v RK


Představení nemovitosti

Reprezentativní prvorepubliková vila, situovaná v prestižní lokalitě pražských Košířů, se nachází v nerušeném soukromí pod Košířským parkem, s vynikající dostupností do centra města. Stavba byla postavena v roce 1924 jako rodinná vila generálního ředitele banky Legie. V roce 2003 proběhla její celková rekonstrukce, v souladu s požadavky památkového ústavu a s důrazem na zachování původních prvků. Vila má 4 obytná patra, garáž pro 2 automobily a další zázemí. Využití nemovitosti je variabilní, může sloužit pro rodinné bydlení nebo jako reprezentativní sídlo firmy či konzulátu.

Za vstupem do domu je otevřený prostor foyer, velký obývací pokoj s krbem, prostorná jídelna a samostatná plně vybavená kuchyně spotřebiči Miele. Další podlaží domu je tvořeno třemi ložnicemi, z nichž dvě mají vstup na velkou terasu (35 a 38 m2), prostornou koupelnou s vanou i sprchovým koutem, bidetem a toaletou. V posledním podlaží jsou dva pokoje, samostatná koupelna s toaletou a sprchovým koutem. V nejnižším podlaží nemovitosti je samostatný byt o dispozici 3+kk a přímým vchodem ze zahrady. Dále je zde wellness část se saunou a luxusní Whirlpool, samostatná toaleta, technická místnost a garáž pro dva vozy. Na pozemku je rozlehlá, profesionálně udržovaná zahrada parkového typu se vzrostlou zelení, zavlažovacím systémem a terasou pro relaxaci a posezení.

Dům je vybaven centrálním vysavačem, zabezpečen je alarmem s možností připojení na PCO, přízemní okna mají bezpečnostní venkovní rolety. Vytápění zajišťuje plynový kotel s rozvedeným podlahovým topením v domě. K dispozici je připojení na internet, telefonní linka, satelit, rozvedená počítačová síť. Podlahy v domě tvoří parkety, v technických částech a v koupelnách je dlažba.

V místě je vynikající občanská vybavenost i infrastruktura, nákupní možnosti v nedalekém obchodním centru Nový Smíchov, okolní parky nabízejí skvělou příležitost pro relaxaci a odpočinek, golfové hřiště Motol pouhých 5 minut autem. PENB-G.


ZÁKLADNÍ INFO

Evidenční číslo:

MDO0190

Stav objektu:

po rekonstrukci

Užitná plocha:

576,0 m2

Budova:

cihlová

Garáž:

Ano


Máte zájem o nemovitost?

Kontaktujte makléře, který má na starosti tuto nemovitost.


Ing. Markéta Strápková (Doležalová)


CHCI VÍCE INFORMACÍ

Vyplňte prosím jméno a příjmení.
Vyplňte prosím e-mail.
Vyplňte prosím telefon.


Prohlédněte si další nemovitosti