Valentinská 56/11, Praha 1

Byt 5+1 s balkonem a původními prvky, 161 m2, Praha 1, ulice Valentinská


161 m2
5+1
28 500 000 Kč


Představení nemovitosti

V současné situaci nabízíme běžné prohlídky s rouškou a rovněž zajišťujeme videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype atd.

Prostorný, světlý byt 5+1 s balkonem zachovávající původní architektonické prvky, včetně vysokých stropů s původními štuky k částečné renovaci s zcela novými špaletovými okny s izolačními dvojskly nacházející se ve 4. nadzemním podlaží pečlivě zrekonstruovaného historického činžovního domu s novým výtahem. Dům se nachází na jedné z nejprestižnějších pražských adres v luxusní lokalitě v minutové vzdálenosti od Staroměstského náměstí ve Valentinské ulici s působivým geniem loci.

Dispozice interiéru 5+1 zahrnuje prostor obývacího pokoje s balkonem, 4 pokoje, samostatnou kuchyň s orientací a výhledem do klidného vnitrobloku. Dále prostorná vstupní hala, spížka na potraviny, koupelna s vanou, samostatná toaleta zvlášť. Sklep.

Jedinečnou atmosféru příjemného a prostorného bytu s původními prvky dodávají vysoké stropy se štukovaným zdobením, původní parketové podlahy, nová špaletová okna s izolačními dvojskly a dvoukřídlé dveře. Vybavení bytu zahrnuje plynové vytápění. K bytu náleží sklep.

Prestižní adresa v centru Prahy, v samém srdci města a mnoha luxusních obchodů, vyhledávaných kvalitních restaurací, bohaté možnosti kulturního i společenského vyžití. Zároveň v těsné blízkosti významných historických památek a je zcela ojedinělou nabídkou v této lokalitě.

Lokalita zároveň vyniká veškerou občanskou vybaveností a výbornou dopravní obslužností (jen pár minut chůze od zastávky tramvají a stanice metra Staroměstská přímo za rohem.

Pro běžný život je výhodou také blízkost potravin, pošty nebo lékárny. V pěším dosahu je několik škol včetně Univerzity Karlovy či taneční konzervatoře. Díky blízkému Alšovu nábřeží s parkovou úpravou a Starému židovskému hřbitovu je v místě také dostatek zeleně, jen 2 minuty jízdy tramvají začínají Letenské sady.

Zajímavá investiční příležitost zajišťující dlouhodobě stabilní výnos, vzhledem k stále trvající poptávce pro české i zahraniční klientely po nájemních bytech v této prestižní a žádané lokalitě.

Energetická náročnost budovy: G (nebyla sdělena vlastníkem nemovitosti)


ZÁKLADNÍ INFO

Evidenční číslo:

HMA0850

Stav objektu:

po rekonstrukci

Užitná plocha:

161,5 m2

Vlastnictví:

Osobní

Budova:

cihlová

Podlaží:

4. z 6

Sklep:

7,0 m2

Garáž:

Ne


Máte zájem o nemovitost?

Kontaktujte makléře, který má na starosti tuto nemovitost.CHCI VÍCE INFORMACÍ

Vyplňte prosím jméno a příjmení.
Vyplňte prosím e-mail.
Vyplňte prosím telefon.


Prohlédněte si další nemovitosti