Praha 3

Byty na pronájem Lucemburská, Praha 2 Vinohrady

Luxusní byt 3+kk k pronájmu, Praha Vinohrady, nám. Jiřího z Poděbrad


93 m2
3+kk
59 800 Kč


Představení nemovitosti

Světlý luxusní byt v 5. nadpodlaží v atraktivní lokalitě Vinohrad, přímo na náměstí Jiřího z Poděbrad se stanicí metra náměstí Jiřího z Poděbrad a tramvajovými spoji a s veškerou občanskou vybaveností v okolí.

Interiér bytu tvoří 2 ložnice, slunný obývací pokoj s kuchyní a jídelním prostorem, dále dvě koupelny se sprchou, samostatná toaleta, prostorná vstupní hala a komora.

Nadstandardní zařízení zahrnuje vybavenou kuchyň, pračku se sušičkou, vinotéku, dřevěné dubové podlahy, kvalitní materiály a zpracování, nová okna s dvouvrstvým sklem, vestavěné skříně a klimatizaci. Domovní poplatky fixní na 1 osobu - 2 000,00 Kč (vodné stočné, 3x týdně úklid spol. prostor, odvoz odpadu). Parkování v ceně. Nájemné v EURO, k dispozici IHNED.

Prestižní rezidenční lokalita pražských Vinohrad disponuje veškerými službami a výborným spojením MHD do centra metropole. Jen pár kroků od velmi klidné polohy bytu se nachází nepřeberné množství oblíbených trendy bister, kaváren a restaurací, populární tradiční bio trh na náměstí Jiřího z Poděbrad, velký výběr školek, škol, divadlo Na Vinohradech a v pěší vzdálenosti oblíbené Riegrovy sady.

Energetická náročnost budovy: G (nebyla sdělena vlastníkem nemovitosti)


ZÁKLADNÍ INFO

Evidenční číslo:

HMA1009

Stav objektu:

po rekonstrukci

Užitná plocha:

93,0 m2

Vlastnictví:

Osobní

Budova:

smíšená

Podlaží:

5.


Máte zájem o nemovitost?

Kontaktujte makléře, který má na starosti tuto nemovitost.CHCI VÍCE INFORMACÍ

Vyplňte prosím jméno a příjmení.
Vyplňte prosím e-mail.
Vyplňte prosím telefon.


Prohlédněte si další nemovitosti