Pohořelec 111/25, Praha 1

Byt 3+kk po rekonstrukci, Praha 1 - Pohořolec


91 m2
3+kk
18 500 000 Kč


Představení nemovitosti

V současné situaci nabízíme běžné prohlídky s rouškou a rovněž zajišťujeme videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype atd.

Precizně zrekonstruovaný byt 3+kk, ve druhém podlaží historického domu z konce 18. století v dlážděné ulici Pohořelec, v lokalitě s jedinečným geniem loci Staré Prahy - Hradčan. Dům se nachází jen pár kroků od Loretánského náměstí, Pražského Hradu, Jeleního příkopu, Velké strahovské zahrady a Petřína.

Dispozice bytu zahrnuje otevřený prostor obývacího pokoje s přípravou na kuchyň a jídelním koutem, propojeným dveřmi s ložnicí, dále další ložnici, designovou koupelnu se sprchovým koutem a vanou v přírodním odstínu, vstupní halu s možností šatny a komoru. Při rekonstrukci byly použity převážně přírodní materiály, podlahy v obytných místnostech jsou z masivu (dub s voskem, barvu lze změnit dle přání rezidenta). V koupelně a ve vstupní hale je velkoformátová dlažba a dřevěné interiérové obložkové dveře. Repasovaná špaletová okna s původním otevíráním, dále bezpečnostní vstupní dveře.
Po celém bytě je podlahové topení - elektrická topná folie, centrální termostat, umožňující nastavení tepoty v každé místnosti zvlášť.

Mimořádně klidné a romantické okolí Staré Prahy s možností snadného parkování přímo před domem, maximálně do 100 m od domu. V minutovém pěším dosahu největší pražské dominanty - Pražský hrad. Výborná dopravní dostupnost - zastávka tramvaje se spojením na metro - stanice Národní třída nebo Nádraží Veleslavín s navazující autobusovou linkou k letišti - to vše jen minutu chůze od domu.

Zajímavá investiční příležitost zajišťující v budoucnosti dlouhodobě stabilní výnos z krátkodobého pronájmu, vzhledem k silné poptávce pro zahraniční klienty po nájemních bytech v této lokalitě.
Energetická náročnost budovy: G (nebyla sdělena vlastníkem nemovitosti)


ZÁKLADNÍ INFO

Evidenční číslo:

HMA0762

Stav objektu:

po rekonstrukci

Užitná plocha:

91,5 m2

Vlastnictví:

Osobní

Budova:

cihlová

Podlaží:

3. z 4

Garáž:

Ne


Máte zájem o nemovitost?

Kontaktujte makléře, který má na starosti tuto nemovitost.CHCI VÍCE INFORMACÍ

Vyplňte prosím jméno a příjmení.
Vyplňte prosím e-mail.
Vyplňte prosím telefon.


Prohlédněte si další nemovitosti