V jámě, Praha 1

Nový byt 1+kk, 32 m2, centrum Prahy 1,


31 m2
1+kk
5 581 000 Kč


Představení nemovitosti

V současné situaci nabízíme běžné prohlídky s rouškou a rovněž zajišťujeme videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype atd.

Zcela nový byt 1+kk, 32 m2, po kompletní rekonstrukci umístěný v činžovním 7 podlažním domě po nákladné kompletní renovaci s nádhernou neorenesanční fasádou s neopakovatelným geniem loci v minutové vzdálenosti od Václavského náměstí. Okázalá rekonstrukce budovy s důrazem na zachování původních historických prvků, vynikající lokalita v samém centru Prahy a dispozice nabízí budoucím vlastníkům mimořádnou investiční příležitost zajišťující dlouhodobě stabilní výnos vzhledem k silné poptávce pro české i zahraniční klientely po nájemních bytech v této atraktivní lokalitě. Vynikající občanská vybavenost -
obchody, divadla, kina, galerie, vybrané restaurace, bary, bistra, noční kluby v minutové pěší vzdálenosti.

Citlivé spojení původních historických prvků s moderními materiály při rekonstrukci a restaurování vytváří jedinečné bydlení pro tu nejnáročnější klientelu v samém pulsujícím srdci metropole.

Dispozici tvoří otevřený prostor obývacího pokoje s kuchyní s jídelním prostorem a spací částí, dále koupelna (s vanou), samostatná toaleta, komora a vstupní hala.

Interiér, který je po citlivé rekonstrukci s důrazem na zachování původních historických prvků. Na důstojnosti mu dodávají původní vysoké stropy, původní špaletová okna a dveře. Vytápění plynovým kotlem. Dům má kompletně upravené společné prostory.

Vynikající, turisticky strategicky umístěná lokalita mezi stanicemi metra Můstek, Muzeum a Karlovo náměstí, odkud se přepravíte kamkoliv po Praze, zastávka tramvaje jen pár kroků, v minutové pěší vzdálenosti.

Fotodokumentace v nabídce je vizualizace.

Mimořádná investiční příležitost!
Energetická náročnost budovy G


ZÁKLADNÍ INFO

Evidenční číslo:

HMA0541

Stav objektu:

po rekonstrukci

Užitná plocha:

31,8 m2

Vlastnictví:

Osobní

Budova:

cihlová

Podlaží:

6. z 7


Máte zájem o nemovitost?

Kontaktujte makléře, který má na starosti tuto nemovitost.CHCI VÍCE INFORMACÍ

Vyplňte prosím jméno a příjmení.
Vyplňte prosím e-mail.
Vyplňte prosím telefon.


Prohlédněte si další nemovitosti