Hanusova 62/17, Praha 4

Byty k rekonstrukci v ulici Hanusova

Prodej bytu 1kk (25,8 m²), ul. Hanusova


26 m2
1+kk
3 556 000 Kč
k rekonstrukci, k dispozici 2Q2023


Představení nemovitosti

Prodej bytu 1+kk 27,8 m2 k rekonstrukci. Nachází se ve druhém patře pětipodlažního domu v Hanusově ulici na Praze 4 a je orientovan na sever směrem do vnitrobloku, s výhledem do zahrady. Byt se skládá z pokoje s oknem, koupelny, samostatného WC, chodby a komory. K bytové jednotce patří také praktická sklepní kóje o velikosti 2 m2. Před rekonstrukcí nabízí stav bytu příležitost k vytvoření vlastního stylu bydlení nebo ideální investice. Všichni obyvatelé domu mohou navíc využívat rozlehlou společnou zahradu lemovanou vzrostlými stromy, která díky tomu nabízí dostatek soukromí.

Bytový dům je aktuálně v rekonstrukci a plánované předání jednotek je ve druhém čtvrtletí roku 2023.

Dům se nachází v oblasti Prahy 4 - Michle, která je vybavena perfektně občanskou vybaveností, vynikající infrastrukturou a dokonalou dopravní obslužností, ať už míříte do centra, nebo z něj ven. Stanice metra linky C Budějovická nebo Pankrác se nacházejí jen 10 minut chůze od domu. Autobusové zastávky Zelená liška nebo Budějovická jsou také nedaleko a také je v blízkosti železniční stanice Praha-Kačerov. Autem se dá snadno dostat na nájezd na ulici Podolské nábřeží nebo na ulici 5. května s připojením na dálnici. V docházkové vzdálenosti jsou k dispozici dvě obchodní centra - OC DBK na Budějovické a obchodní centrum Arkády Pankrác, kde najdete širokou škálu služeb, obchodů, kaváren a restaurací. V okolí se také nacházejí zdravotnická zařízení, školy a sportoviště.

Dům je asi 4 kilometry vzdálen od Žlutých lázní, legendárního sportovně rekreačního areálu na břehu Vltavy s bohatým gastro zázemím a cyklostezkou A2, která vede podél řeky až do Vraného nad Vltavou.


ZÁKLADNÍ INFO

Evidenční číslo:

JVA0254

Stav objektu:

po rekonstrukci

Užitná plocha:

26,0 m2

Vlastnictví:

Osobní

Budova:

cihlová

Podlaží:

2.

Sklep:

2,0 m2

Energetická náročnost:

G


Máte zájem o nemovitost?

Kontaktujte makléře, který má na starosti tuto nemovitost.CHCI VÍCE INFORMACÍ

Vyplňte prosím jméno a příjmení.
Vyplňte prosím e-mail.
Vyplňte prosím telefon.


Prohlédněte si další nemovitosti