Dudova, Praha 2

Pronajato! Obchodní prostor k pronájmu, 232 m2, v novostavbě Rezidence Churchill, Vinohrady, Praha 2.


139 200 Kč za měsíc
Poplatky činí 30 Kč /m2 + DPH


Představení nemovitosti

Pronajato! Pronájem úplně nového obchodního prostoru o rozloze 232 m2 ve stavu „SHELL AND CORE“ s dvěma garážovými stáními, s více než 20m celoskleněnou fasádou, orientovanou na ulici Italská, připravený pro komplexní větrání a klimatizaci, situovaný na úrovni ulice, v novostavbě s 57 byty na Vinohradech, která je součástí kanceláře třídy AAA Churchill, hned u náměstí Winstona Churchilla v ulici Dudova, Vinohrady, Praha 2.

Je vhodný pro širokou škálu použití (kromě přípravny potravin) např. obchodní prostor či kavárna. Prostor může být dokončený dle individuálního návrhu klienta. Výška stropu 4200 mm. Vnější plocha je připravena pro firemní logo. Vstupní dveře jsou z ulice Italská.

Budova je součástí kanceláře třídy AAA Churchill, která zahrnuje 26.400 m2 kancelářských a 3.700m2 maloobchodních prostor. Nachází se hned u náměstí Winstona Churchilla, naproti Ekonomické univerzitě (VŠE) na ulici Italská a poskytuje vysokou viditelnost projíždějícímu provozu a chodců. Přímo vedle budovy je známá Rezidence Riegrovy Sady s přibližně 150 luxusními byty v uzavřeném komplexu na jedné straně, a kancelářemi Deloitte na straně druhé.

V blízkosti je MHD - metro: Hlavní nádraží (5 min.), tramvaj: Viktoria Žižkov (4 min.), autobus: náměstí Winstona Churchilla (1 min). Snadný přístup autem na hlavní dálnice a do centra Prahy.

Parkovací místa k pronájmu v podzemní garáži budovy za 5.000 Kč/měs. + DPH.

Poplatky činí 30 Kč/m2/měs. + DPH (topení, voda, TZB).

K nastěhování hned.

Energetická náročnost budovy: G (nebyla sdělena majitelem)


ZÁKLADNÍ INFO

Evidenční číslo:

ANK0118

Stav objektu:

novostavba

Užitná plocha:

232,0 m2

Budova:

cihlová

Garáž:

Ano

Energetická náročnost:

G


Máte zájem o nemovitost?

Kontaktujte makléře, který má na starosti tuto nemovitost.


BcA. Ariadna Nikiforova

DALŠÍ NEMOVITOSTI MAKLÉŘE


CHCI VÍCE INFORMACÍ

Vyplňte prosím jméno a příjmení.
Vyplňte prosím e-mail.
Vyplňte prosím telefon.


Prohlédněte si další nemovitosti