Korunní 810/104, Praha 10

REZIDENCE KORUNNÍ

Pronájem bytu 2+kk jako sídlo firmy, kancelář, Rezidence Korunní Dvůr, sklep


18 500 Kč
+ poplatky


Představení nemovitosti

V současné situaci nabízíme běžné prohlídky s rouškou a rovněž zajišťujeme videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype atd.

Pronájem moderního, vybaveného bytu 2+kk jako sídla firmy, kancelář s orientací na západ a výhledem do klidného vnitrobloku, situovaného v 1.podlaží moderní luxusní Rezidence Korunní s 24 hodinovou recepcí na Královských Vinohradech. Rezidenční bytový projekt Korunní Dvůr je určen všem zájemcům o bydlení v Praze, kteří hledají moderně řešený a luxusní byt v samém centru Prahy, na Vinohradech. Luxusní charakter rezidence není dán jen její architektonickou kvalitou, provedením a výbavou, ale také lokalitou, která je svým klidem a intimitou v bezprostřední blízkosti centra města unikátem.

Dispozice prostorného bytu 2+kk zahrnuje vstupní chodbu se zabudovanými šatními skříněmi, otevřený prostor obývací části s kompletně vybavenou kuchyní a jídelním prostorem, dále prostorná ložnice, koupelna s vanou, toaleta, sklep.

Vybavení bytu zahrnuje plně zařízenou kuchyň (lednice, mrazák, mikrovlnná trouba, multifunkční trouba, odsavač par, sklo-keramická deska), pračka, vestavěná předsíňová stěna s velkým úložným prostorem, jídelní stůl se židlemi, pohovky, skříně s úložným prostorem v ložnici, vstupní bezpečnostní dveře, k dispozici kabelová televize, internet, satelit.

Moderní bydlení v Rezidenci Korunní je spojení vysokých nároků na bydlení v luxusním privátním prostředí rezidence s 24 hodinovou recepcí s bezprostřední vzdáleností od centra metropole, v těsné blízkosti MHD, od nástupní stanice metra (A) Flora, nákupních možností a mnoha restaurací a kaváren. Rezidenční projekt Korunní ideálně vyjadřuje kosmopolitní povahu města a zároveň respektuje soukromí obyvatelů, kteří uvnitř naleznou dvůr s vodní plochou, zatravněné plochy a zelení s lavičkami. Poplatky 6.350 Kč.

K dispozici ihned.

Energetická náročnost budovy: G (nebyla sdělena vlastníkem nemovitosti)


ZÁKLADNÍ INFO

Evidenční číslo:

HMA0728

Stav objektu:

novostavba

Užitná plocha:

51,0 m2

Vlastnictví:

Osobní

Budova:

skeletová

Podlaží:

1. z 5

Sklep:

5,0 m2

Garáž:

Ne


Máte zájem o nemovitost?

Kontaktujte makléře, který má na starosti tuto nemovitost.CHCI VÍCE INFORMACÍ

Vyplňte prosím jméno a příjmení.
Vyplňte prosím e-mail.
Vyplňte prosím telefon.


Prohlédněte si další nemovitosti