Nad úžlabinou, Praha 10

Salon krásy s multifunkčním vybavením k pronájmu, 77 m2, v novostavbě ByTy Malešice, Praha 10.


60 000 Kč za měsíc


Představení nemovitosti

Pronájem dvoupatrového kompletně vybaveného multifunkčního Salonu krásy, o celkové rozloze 77 m2, se dvěmi kadeřnickými křesly, dvěmi stoly na manikúru, pedikúru, masážním lehátkem, s veškerým kadeřnickým nábytkem s kosmetikou, s dvěmi vstupními dveřmi, recepcí, klimatizací, ochranným a kamerovým systémem, situovaný na úrovni ulice v nové bytové osmnáctipatrové věži projektu ByTy Malešice 2 s 290 byty v moderní rezidenční čtvrti Malešice, Praha 10.

Salon se skládá ze dvou pater: 1.patro 52 m2 a 2.patro 25 m2, součástí je také WC, sprcha, pokoj pro personál. K dispozici je veškeré vybavení a nábytek, uvedené ve fotodokumentaci. Prostor se nabízí včetně klientské databáze a je připravený k okamžitému provozu.

Bytová věž se nachází v nové rezidenční čtvrti ByTy Malešice pár minut od zastávky autobusu Plaňanská, cca 10 minut jízdy autem od centra. Najdete zde veškerou občanskou vybavenost: obchodní promenáda, Fitness klub, vinárny, kavárny, lékárny, hned u domu je několik supermarketů: Iceland, Lidl, Mix Markt. Klid a bezpečí zajišťuje stálá ostraha a monitoring vnějších i vnitřních prostor. Pouze několik set metrů od areálu je Malešický park.

Parkování u domu zdarma.

Poplatky činí 5.000 Kč/měs.

Cena pronájmu je uvedena bez DPH.

K nastěhování ihned.

Energetická náročnost budovy: G (nebyla sdělena majitelem).

V současné situaci nabízíme běžné prohlídky s rouškou a rovněž zajišťujeme videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, Messenger, Skype atd.


ZÁKLADNÍ INFO

Evidenční číslo:

ANK0065

Stav objektu:

novostavba

Užitná plocha:

77,0 m2

Budova:

cihlová

Podlaží:

1. z 18

Garáž:

Ne


Máte zájem o nemovitost?

Kontaktujte makléře, který má na starosti tuto nemovitost.


BcA. Ariadna Nikiforova

DALŠÍ NEMOVITOSTI MAKLÉŘE


CHCI VÍCE INFORMACÍ

Vyplňte prosím jméno a příjmení.
Vyplňte prosím e-mail.
Vyplňte prosím telefon.


Prohlédněte si další nemovitosti