K Říčanům 197/25, Praha 10

Prodej vily 343 m2, pozemek 794 m2, Praha 10 - Klovraty


343 m2
8+kk
28 750 000 Kč


Představení nemovitosti

Exkluzivní nabídka novostavby atypické vily těsně před dokončením v Praze 10 – Kolovratech, cena včetně dokončeného interiéru, k nastěhování na jaře 2021!

Dispozice 7+kk, 3 koupelny, 3 šatny, technická místnost, sklep, garáž pro dvě auta s dostatkem prostoru na kola, skútr, motorku, regály apod., terasa se skladem, zádveří, v přízemí wellness, nebo možnost provedení kanceláře či bytové jednotky se samostatným vchodem, možnost střešní terasy, bazénu atd..

V současnosti je stavba ve stavu před dokončením. Cena stavby je včetně základního dokončení interiéru – budoucí majitel si může zvolit finální dokončení vnitřní dispozice a barevné a materiálové řešení, v ceně je dokončení podlah, povrchů stěn a vnitřních dveří dle Vašeho vkusu. Přesný rozsah dokončení a standart materiálů zašleme na požádání, při dokončení interiéru Vám budou k dispozici naši architekti.

Vytápění domu je tepelným čerpadlem vzduch/voda v kombinaci s podlahovým teplovodním a elektrickým podlahovým vytápěním, v obývacím pokoji je provedena příprava na krb, vč. komínu.

Stavba se nachází v klidné zastavěné oblasti a je napojena na přípojky inženýrských sítí (voda, elektro, kanalizace, plyn na hranici pozemku, možnost pevného internetu).

V domě je příprava na zabezpečovací a kamerový systém (bude dokončeno v ceně stavby), střešní anténa, domácí videotelefon, venkovní žaluzie atd..

Dům nabízí budoucímu majiteli ideální možnost dokončit interiér a zahradu podle svého vkusu a zároveň bydlet co nejdříve. K nastěhování na jaře 2021!

Energetická třída C - úsporná.


ZÁKLADNÍ INFO

Evidenční číslo:

RAD0176

Stav objektu:

novostavba

Užitná plocha:

343,0 m2

Budova:

cihlová

Garáž:

Ano


Máte zájem o nemovitost?

Kontaktujte makléře, který má na starosti tuto nemovitost.CHCI VÍCE INFORMACÍ

Vyplňte prosím jméno a příjmení.
Vyplňte prosím e-mail.
Vyplňte prosím telefon.


Prohlédněte si další nemovitosti