Kukuřičná , Sibřina

Nízkoenergetický rodiný dům 7+1 460m2, Praha východ


460 m2
7+1
22 750 000 Kč


Představení nemovitosti

Architektonicky velkoryse koncipovaná nízkoenergetická vila B (kolaudována 2017) ve vysokém standartu z prvotřídních materiálů a zařizovacích předmětů s důrazem na vysokou kvalitu s terasou a rozlehlou zahradou 1.625m2 s moderními prvky industrializmu zcela naplňuje filozofii luxusního a zároveň důstojného rodinného sídla v atraktivní a klidné lokalitě Prahy východ, nedaleko oblíbených Říčan. Nabízí široké možnosti volnočasových aktivit a současně rychlé spojení do centra Prahy vlakem, Pražským okruhem a dálnicí D1.

Harmonicky a prakticky řešený velkorysý prostor zahrnuje ve dvou podlažích celkem 9 místností, 4 samostatné koupelny, a další toaletu zvlášť, velkou šatnu, prádelnu, technickou a úklidovou místnost, vstupní chodbu, halu, místnost na potraviny, posilovnu, prostornou dvou garáž s dílenským koutem a technickou místnost. Prostorná terasa v přízemí a prostorný balkon v 1.podlaží s výhledy do klidné zeleně.

Přízemí sestává ze 3 částí - otevřeného prostoru obývacího pokoje s krbem, s nadstandardní výškou stropu 8,30m2, velkou vybavenou kuchyní s jídelnou, dále pracovna. Všechny tyto místnosti mají francouzská okna jsou orientované na jihozápad a mají přímý výstup na slunnou terasu navazující do zahrady plné zeleně a umožňují tak, propojení života v domě s životem a relaxací na prostorných terasách a v přilehlé zahradě. Přízemní dispozici doplňuje místnost využívaná jako posilovna, další pokoj se samostatnou koupelnou, toaletou pro hosty zvlášť, prádelnou a úklidovou místností. Dominantním prvkem celého domu je okázalé schodiště v industry designu vedoucího do prvního patra - zde 3 ložnice, z nichž hlavní ložnice s en suit prostornou koupelnou s vanou a sprchovým koutem, finská sauna. Ostatní dva pokoje mají rovněž samostatnou koupelnu s toaletou.

Nadstandardní vybavení zahrnuje dřevěná okna a interiérové dveře, na podlahách luxusní italská dlažba v decoru parket, designová svítidla v celém domě, plně vybavená špičková kuchyně, centrální vysavač, zabezpečovací systém, zavlažovací systém, exteriérové žaluzie z hliníku, plynový kotel Viessman, bezpečnostní vstupní dveře, bezpečnostní kamerový systém.

Další nezanedbatelnou velkou předností domu jsou velmi nízké provozní náklady. Energetická náročnost budovy: B
Uživatelsky komfortní a nadčasová nemovitosti tvoří svým prostorovým potenciálem, stavebním provedením i polohou, ideální podmínky pro bydlení v přírodě s aktivním využitím volného času, v atraktivní lokalitě Prahy východ, s rychlým spojením do centra metropole (20min).


ZÁKLADNÍ INFO

Evidenční číslo:

HMA0827

Stav objektu:

novostavba

Užitná plocha:

460,0 m2

Vlastnictví:

Osobní

Budova:

cihlová

Garáž:

Ano


Máte zájem o nemovitost?

Kontaktujte makléře, který má na starosti tuto nemovitost.



CHCI VÍCE INFORMACÍ

Vyplňte prosím jméno a příjmení.
Vyplňte prosím e-mail.
Vyplňte prosím telefon.


Prohlédněte si další nemovitosti