Barrandovská 1271/39, Praha 5

Prodej novostavby nízkoenergetické designové vily 5kk s terasami (510m2), garáž pro 3 automobily, Barrandov,


510 m2
5+1
Na dotaz
info o ceně v RK


Představení nemovitosti

Novostavba nízkoenergetické (B), čtyřpodlažní designové vily 5kk (510m2), monolitické betonové konstrukce s nadčasovou architekturou, s neopakovatelnou atmosférou luxusu a designu s promyšleným systémem teras zajišťujícím panoramatický výhled s fantastickými výhledy na metropoli a okolí, umístěná na prosluněném pozemku jižního svahu v klidné rezidenční lokalitě Barrandova, v jednosměrné ulici vilové čtvrti. Stavba byla realizována dle projektu profesora Zdeňka Fránka, jednoho z nejvýznamnějších představitelů současné české architektury, čerstvého držitele ocenění “Architekt roku”.

Dispozice zahrnuje čtyři podlaží - 1.podlaží vstupní hala, luxusní, celoprosklená finská sauna, aprchový kout. Ve 2.podlaží velkoryse řešený otevřený prostor obývacího pokoje, s designovou kuchyní a jídelnou, s prosklenými stěnami po celém obvodě a zároveň přímým vstupem na terasu lemující celé 2. podlaží. Samostatná toaleta, místnost pro pračku a sušičku, komora. 3.podlaží - dva prosvětlené, jihozápadně orientované pokoje, menší pracovna, výstup na terasu zajišťující a navozující pocit intimity a ničím nerušeného klidu, prostorná koupelna s vanou a sprchovým koutem s barrisolovým stropem. 4. podlaží tvoří odpočinková (spací zóna domu)hlavní ložnice se en suit koupelnou a přímým výstupem na prostornou terasu
s neopakovatelnými a okouzlujícími výhledy do okolí. Další samostatná toaleta a sprchový kout.

Nadstandartní vybavení zahrnuje kazetovou stropní klimatizaci AIRWELL, velkoformátová hliníková okna s izolačními trojskly, designové stropy Barrisol, dubové podlahy, luxusní kuchyňskou linku zhotovenou na míru se spotřebiči Miele, multifunkční parní troubu - konvektomat nejvyšší řady Miele, pracovní desku ze žuly, velkoformátovou dlažbu v koupelnách a na toaletách v šedém designu, prémiové koupelnové doplňky Axor a Hansgrohe, interiérové italské dveře Pivato Porte, exotické dřevo na terasách, garážová vrata Lomax řady Excelent, zabezpečovací systém. Nadstandartní zateplení, podlahové topení v celém domě zajišťuje plynový kondenzační kotel Wolf. Stavba je napojena na obecní vodovod a kanalizaci. Komfortní parkování pro 3 automobily v garáži v přízemí domu.

Výjimečná nemovitost s vyváženou funkční a estetickou kvalitou, která svými parametry splňuje vysoké nároky na luxusní bydlení v prestižní čtvrti Barrandova s unikátními výhledy, v blízkosti filmových ateliérů a Barrandovských teras. V rychlé dojezdové vzdálenosti jsou školy (od jeslí po střední) a další občanská vybavenost. Cesty autem usnadňuje rychlé napojení na Jižní spojku a Pražský okruh. Spojení s centrem je snadné díky autobusovým spojům. MHD zajišťují autobusy, cesta k autobusové zastávce od domu trvá cca 3 minuty pěší chůzí, odkud jezdí rychlý spoj ke stanici metra Smíchovské nádraží a obchodně-zábavnímu centru na Andělu. Čtvrť zpříjemňuje blízkost dvou rozlehlých parků, Prokopského a Dalejského údolí z jedné strany a Radotínsko-Chuchelského háje z druhé.

Užitná plocha 510 m2, zastavěná plocha 204 m2, zahrada 129 m2, pozemek 333 m2.


ZÁKLADNÍ INFO

Evidenční číslo:

HMA1497

Stav objektu:

novostavba

Užitná plocha:

510,0 m2

Budova:

skeletová

Garáž:

Ano

Energetická náročnost:

B


Máte zájem o nemovitost?

Kontaktujte makléře, který má na starosti tuto nemovitost.CHCI VÍCE INFORMACÍ

Vyplňte prosím jméno a příjmení.
Vyplňte prosím e-mail.
Vyplňte prosím telefon.


Prohlédněte si další nemovitosti