Smolenská 124/10, Praha 10

Novostavba rodinného domu 5+1, 312 m2, se zahradou, Praha 10-Vršovice


312 m2
5+1
29 900 000 Kč


Představení nemovitosti

V současné situaci nabízíme běžné prohlídky s rouškou a rovněž zajišťujeme videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype atd.

Novostavba prostorného rodinného domu se zahradou a garáží v centru Vršovic. Dům je situován v klidné jednosměrné ulici, jen pár kroků od vchodu do parku Grébovka a vyhlášené Krymské ulice, kterou časopis New York Times označil za jednu z 12 nejoblíbenějších evropských ulic.

Tento nově postavený nízkoenergetický dům se zahradou a garáží je dokonalou replikou původního historického domu. Dispozice domu 5+1 se skládá z přízemí, podkroví a sklepního prostoru.V přízemí se nachází velký obývací pokoj s francouzskými okny a přímým vstupem na terasu a zahradu, dále moderně vybavená kuchyň, dvě koupelny s WC, úklidová místnost a ještě jeden prostorný pokoj. Podkroví je rozdělené na dva velké pokoje, jeden z pokojů má svůj vlastní balkon. Dále je zde koupelna a prostorná šatna. Součástí domu je také unikátní krásně zrekonstruovaný vinný sklep.

Vybavení domu zahrnuje-klimatizace v podkroví, vytápění plynovým kotlem, rozvod optické sítě.

Dokonalá poloha této nemovitosti v samém centru Vršovic blízko Havlíčkových sadů, dispoziční řešení vhodné jak pro využití k podnikatelské činnosti, tak i k bydlení, moderní zpracování celého domu a použití kvalitních materiálů při stavbě domu je zárukou dobré investice.

Z důvodu provozu firmy bude dům po prodeji k dispozici od července 2021

Energetická náročnost budovy B- velmi úsporná


ZÁKLADNÍ INFO

Evidenční číslo:

PKC0022

Stav objektu:

novostavba

Užitná plocha:

312,0 m2

Budova:

cihlová

Garáž:

Ano


Máte zájem o nemovitost?

Kontaktujte makléře, který má na starosti tuto nemovitost.CHCI VÍCE INFORMACÍ

Vyplňte prosím jméno a příjmení.
Vyplňte prosím e-mail.
Vyplňte prosím telefon.


Prohlédněte si další nemovitosti