Luxusní vily a novostavby v Řecku

Townhouse in Chalkidiki Kassandra, Řecko


130 m2
4+1


680 000 EUR


Představení nemovitosti

V současné situaci nabízíme běžné prohlídky s rouškou a rovněž zajišťujeme videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype atd.

Luxusní, kompletně zařízená moderní Vila, novostavba z roku 2018 s výhledem na Egejské Moře v menším a noblesním areálu vilové zástavby.

Obytná plocha: 130 m2, Ložnice: 3, Koupelny: 3, Rok vystavby: 2018, Počet domů v komplexu: 4, Parkování na pozemku, Soukromý Bazén.

Vybavení a popis nemovitosti -

Klimatizace, Novostavba, První námořní řada, Krb, Nábytek, Balkon, Individuální úpravy dle domluvy, Výhled na moře.

V Řecku Vás doprovází naší kolegyně, která bude nejenom Vaším osobním makléřem, cestující osobně, ale taky Vaším průvodcem a investičním poradcem. Zajistí Vám veškeré konzultace, či jednání i jako tlumočník.

V případě zájmu Vás seznámíme s partnerskou stavební firmou, která poskytuje služby stavební a taky jako správce nemovitosti.

Energetická náročnost budovy: B+

O LOKALITĚ Střední Makedonie

S téměř 2 miliony obyvatel je Centrální Makedonie po Attice druhým nejvíce hustě osídleným regionem Řecka. Centrální Makedonie se skládá ze sedmi regionálních jednotek; Chalkidiki; Imathia; Kilkis; Pella; Pieria; Serres a Thessaloniki a je domovem řeckého "druhého města", historického hlavního města Soluně.

Střední Makedonie hraničí s východní a západní Makedonií, stejně jako Makedonskou republikou a Bulharskem na severu.

Oblast Pieria v centrální Makedonii má bohaté mytologické pozadí, které se ne z malá týká jeji vrcholné slávy, hora Olympus. Podle mýtu byla hora Olympus domovem Antických Bohu pantheonu a sedmi mušky. Nedaleký pramen byl považován za místo narození Sedmi Múz a je zodpovědný za obohacení a rozvíjení umění a učení celého světa.


ZÁKLADNÍ INFO

Evidenční číslo:

EMA0016

Stav objektu:

novostavba

Užitná plocha:

130,0 m2

Budova:

smíšenáCHCI VÍCE INFORMACÍ

Vyplňte prosím jméno a příjmení.
Vyplňte prosím e-mail.
Vyplňte prosím telefon.


Prohlédněte si další nemovitosti