Dudova, Praha 2

Pronájem luxusního 5+kk (230m²) s terasou + 3 garážové stání, Praha 2 - Vinohrady


291 m2
5+kk
220 000 Kč za měsíc


Představení nemovitosti

Nabízíme k pronájmu nový, naprosto unikátní byt v luxusní rezidenci Churchill na pomezí Vinohrad a cetra metropole v nadstandartním provedení o velikosti 230m2 s terasou 61m2 po obvodu celého bytu s neopakovatelným výhledem na celou Prahu a k tomu náležící tři garážová stání.

Byt disponuje čtyřmi samostatnými pokoji, rozlehlým obývacím pokojem s moderní kuchyňskou linkou a krbem, šatnou, dvěmi samostatnými toaletami, jednou toaletou se sprchovým koutem a jednou toaletou s parní vanou. Dále je k dispozici technická místnost a terasa s impozantním výhledem na Prahu, která je přístupná ze třech místností.

Z nadstardatního vybavení stojí za zmínku krb, klimatizace, koupelnové podlahové topení, dřevěné podlahy, markýzy na terase, elektrické předokenní rolety, bezpečnostní dveře, videotelefon, bidet

Byt je situován v posledním patře cihlové novostavby z roku 2021, nikdy nebyl obýván, právě zde probíhají dokončovací práce. Dle přání nájemníka je možné vybavit nábytkem nebo naopak ponechat bez vybavení. K dispozici je spousta vestavěných úložných prostorů a také neobvykle velký sklep přístupný z garáže.

Dům má k dispozici recepci 24/7, kamerový systém a pod domem se nachází Lidl.

Energerickou náročnost dle zákona uvádíme G, bude upřesněno


ZÁKLADNÍ INFO

Evidenční číslo:

AOU0034

Stav objektu:

novostavba

Užitná plocha:

291,0 m2

Vlastnictví:

Osobní

Budova:

cihlová

Podlaží:

6. z 6

Sklep:

20,0 m2

Garáž:

Ano


Máte zájem o nemovitost?

Kontaktujte makléře, který má na starosti tuto nemovitost.CHCI VÍCE INFORMACÍ

Vyplňte prosím jméno a příjmení.
Vyplňte prosím e-mail.
Vyplňte prosím telefon.


Prohlédněte si další nemovitosti