Nad Kundratkou 869/13b, Praha 9

Luxusní byt 4+kk s impozantním výhledem, 228 m2, terasa, 2x parking, sklep, Praha 9


228 m2
4+kk
31 900 000 Kč


Představení nemovitosti

Luxusní byt 4+kk s úchvatným výhledem na panorama Prahy, v posledním 3. patře komorního viladomu Střížkovské výhledy, v klidné slepé ulici, přímo u rozlehlého lesoparku a Proseckých skal. Špičkové vybavení, moderní technologie, vysoká kvalita použitých materiálů a 2 garážová stání podtrhují výjimečnost bytu a uspokojí i nejnáročnější klientelu.

Rezidence z roku 2016, s 16-ti bytovými jednotkami ve dvou samostatných vchodech, má reprezentativní vstup s mramorovými obklady, na schodišti a chodbách jsou podlahy z litého terrazza. Luxusní výtah s dřevěným obložením zaujme nadstandardní výškou dveří, obdobně jako u vstupních dveří do bytu samotného.

Bytu s třímetrovými stropy, 3 koupelnami, 4 toaletami a užitnou plochou 178 m2 přísluší 3 terasy o ploše 17 m2, sklep 3 m2 a 2 velká parkovací stání 30 m2. Vnitřní dispozice bytu je velmi důmyslná, respektuje soukromí jednotlivých členů domácnosti a současně nabízí i velkorysý prostor pro jejich společné setkávání.

Dominantou bytu je prostorný a vzdušný obývací pokoj, jehož atmosféru podtrhují impozantní výhledy na Prahu, a to nejen z jihovýchodní terasy, ale díky celoprosklenné stěně, taky z interiéru. Unikátní atmosféru dotváří LED diodové osvětlení a několik stropních světlovodů. Světelná stěna z minerálu onyx odděluje obývací a jídelní část od kuchyně německé značky Schüller. Do nadstandardní kuchyňské linky v atraktivním bílém designu jsou instalované všechny moderní spotřebiče nejvyšší třídy značky Miele, včetně 2 vinoték. Za okny kuchyně je další z lodžií vhodná například k pěstování čerstvých bylinek. Vedle kuchyně je praktická místnost pro domácí práce, s pračkou a sušičkou. V bytě jsou celkem 3 samostatné ložnice, z nichž každá má en-suite koupelnu a en-suite šatnu s vestavěnými skříněmi italské značky Presotto.

Vybavení bytu zahrnuje klimatizaci, systém inteligentního ovládání domácnosti Kobra, s možností individuálního nastavení teploty jednotlivých místností, nebo simulace osvětlení v době nepřítomnosti majitele. Dřevěné třívrstvé podlahy z dubu, v koupelnách bezspárová dlažba s podlahovým topením, velkoformátové obklady, velkoplošná dřevohliníková okna s bezrámovým zasklením. K dalšímu příslušenství patří bankovní trezor Wertheim kategorie V, elektronické zámky se čtečkou, kamerový systém, alarm, opticko-kouřový a teplotní hlásič nebo zátopová čidla pro případ poruchy domácích spotřebičů, sound systém Bose a již zmiňované LED diodové osvětlení.

Lokalita s veškerou občanskou vybaveností, v blízkosti školky, školy, sportovní a obchodní centrum, divadlo Pod Palmovkou nebo nemocnice Bulovka. Nedaleká bobová dráha, lanový park a dopravní hřiště jsou výzvou pro rodiny s dětmi. Lesopark u domu a Prosecké skály vybízejí k relaxaci či aktivnímu sportu. Přímo před domem je známá vyhlídka Emy Destinnové. Z autobusové zastávky "Nový Střížkov" pouhé 4 min na metro C "Prosek" nebo "Střížkov". PENB-B


ZÁKLADNÍ INFO

Evidenční číslo:

MDO0485

Stav objektu:

novostavba

Užitná plocha:

228,0 m2

Vlastnictví:

Osobní

Budova:

cihlová

Podlaží:

4. z 4

Sklep:

3,0 m2

Garáž:

Ano


Máte zájem o nemovitost?

Kontaktujte makléře, který má na starosti tuto nemovitost.


Ing. Markéta Strápková (Doležalová)


CHCI VÍCE INFORMACÍ

Vyplňte prosím jméno a příjmení.
Vyplňte prosím e-mail.
Vyplňte prosím telefon.


Prohlédněte si další nemovitosti