Na lysinách 551/34b, Praha 4

Prodej luxusního bytu 4kk (200 m2), terasa 32 m2, Praha 4, ul. Na Lysinách


200 m2
4+kk
21 500 000 Kč


Představení nemovitosti

Luxusní, špičkově vybavený designový 4kk mezonetový byt v 4. nadzemním podlaží moderní nízkoenergetické bytové rezidence v atraktivní části Prahy, v Hodkovičkách, zasazen do jedné z nejpříjemnějších pražských čtvrtí s velkým množstvím zeleně a docházkové vzdálenosti sportovních areálů a veřejné dopravy. Luxusní bytová rezidence splňuje svojí koncepcí požadavky na maximální estetické pojetí a na užitnou hodnotu kvalitní architektury.

Velkorysý otevřený prosklený prostor, kvalitní materiály a nadčasovost, to je charakteristika tohoto krásného bytu. Právě díky velkým proskleným plochám je byt slunný a vzdušný.

Společenská zóna bytu je tvořena velkorysým, proskleným obývacím pokojem s jídelním prostorem, designovou kuchyní a vstupem na jižně orientovanou terasu s výhledem do okolí. Privátní zóna v horním podlaží zahrnuje 3 ložnice (hlavní ložnice s en-suite koupelnou), koupelnu a galerii, kterou lze využít jako pracovnu.

K vysokému standardu vybavení patří třívrstvá dubová podlaha Scheucher, velkoplošná italská dlažba a celoplošné obklady Cerdisa, dřevěná francouzská okna, vyhřívané podlahy ve spodním podlaží a koupelnách, akusticky oddělená stěna v obývacím pokoji, designové osvětlení schodiště, komfortní a robustní markýza na terase.

Kupní cena zahrnuje sklep a vybavení vyobrazené na fotografiích. K bytu je možné dokoupit až 4 parkovací místa.

Tichá a vyhledávaná rezidenční lokalita obklopená zelení, s kompletními službami na dosah ruky, nabízí nespočet příležitostí zejména sportovního vyžití, výbornou dopravní obslužnost a dostupnost do centra. Zastávka MHD se spojením 7 minut ke stanici tramvaje se nachází přímo před domem. Skvělá dopravní obslužnost díky nedalekému napojení na Jižní spojku. Nedaleko od Žlutých lázní, plaveckého stadionu a přírodní památky Podolský profil.

Plocha interieru: 168 m2, Terasa: 32 m2

Energetická náročnost budovy: B

V současné situaci nabízíme běžné prohlídky s rouškou a rovněž zajišťujeme videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype atd.


ZÁKLADNÍ INFO

Evidenční číslo:

VER0028

Stav objektu:

novostavba

Užitná plocha:

200,0 m2

Vlastnictví:

Osobní

Budova:

skeletová

Podlaží:

4. z 4


Máte zájem o nemovitost?

Kontaktujte makléře, který má na starosti tuto nemovitost.


Veronika Fialová

DALŠÍ NEMOVITOSTI MAKLÉŘE


CHCI VÍCE INFORMACÍ

Vyplňte prosím jméno a příjmení.
Vyplňte prosím e-mail.
Vyplňte prosím telefon.


Prohlédněte si další nemovitosti