Rohanské nábřeží 657/9, Praha 8

PRONAJATO Pronájem luxusního penthousu 3kk (230m2) River Diamond, Karlín


230 m2
3+kk
85 000 Kč za měsíc
PRONAJATO


Představení nemovitosti

PRONAJATO Luxusní, kompletně vybavený designový penthouse 3kk (120m2) se střešní zatravněnou terasou (110m2) a krásnými výhledy, dvěma parkovacími místy v 8.podlaží moderního rezidenčního projektu River Diamond s výtahem 24/h recepcí a ostrahou. River Diamond je jedinečným bytovým projektem na břehu řeky Vltavy. Rezidenti pocítí všechny výhody moderního bydlení v centru města, přímo z výjimečné oázy pohodlí, klidu a kompletní občanské vybavenosti v blízkosti. Bydlení v River Diamond znamená dokonalost a životní styl využívající zvláštních výhod, které nabízí zejména: 24 – hodinová recepce, čistírna, úklid, doplňkové služby prostřednictvím recepce, obchody, kavárna se zahrádkou v přízemí, soukromá zahrada pro obyvatele komplexu, bezpečné podzemní parkování a mnoho dalších výhod spojených s moderním stylem života.

Výjimečně vybavený penthouse (kompletně vybavená kuchyňská linka všemi spotřebiči, pračka, myčka, sušička) a dispozičně řešený jako 3+kk se střešní zatravněnou terasou, nabízí otevřenou velkoryse prostornou dispozici obývacího pokoje s kuchyní a přímým vstupem na balkon. Vstupní hala, samostatná toaleta, technická místnost pro umístění sušičky a pračky. Dále dvě samostatné ložnice z nichž jedna má en suit koupelnu s vanou, druhá ložnice má přímý výstup na terasu. Další samostatná koupelna.
Celý prostor je vytápěn podlahovým topením. Venkovní elektrické žaluzie s dálkovým ovládáním na každé okno samostatně. Podlahy z masivu, v ložnici kožená podlahová krytina a velkoformátová okna s izolačními dvojskly, klimatizace.
Luxusní vybavení zahrnuje všechno uvedené ve fotodokumentaci.
Cena nájmu bytu zahrnuje dvě samostatná parkovací místa v suterénních garážích v domě, velký sklep.

Mimořádně atraktivní a žádaná lokalita Karlína v Praze 8 se spoustou restaurací, kaváren a trendy bister s rychlým spojením do centra Prahy, plnou občanskou vybaveností a četnými administrativními a business centry v bezprostředním okolí, v minutové pěší vzdálenosti od stanice metra Křižíkova a zastávky tramvají.


ZÁKLADNÍ INFO

Evidenční číslo:

HMA1623

Stav objektu:

novostavba

Užitná plocha:

230,0 m2

Vlastnictví:

Osobní

Budova:

skeletová

Podlaží:

8. z 8

Energetická náročnost:

G


Máte zájem o nemovitost?

Kontaktujte makléře, který má na starosti tuto nemovitost.CHCI VÍCE INFORMACÍ

Vyplňte prosím jméno a příjmení.
Vyplňte prosím e-mail.
Vyplňte prosím telefon.


Prohlédněte si další nemovitosti