Perucká 8, Praha 2

Vila Dům Na Vinici

Prodej bytu 3kk (203,3 m²) s terasou (9,4 m2) a sklepem (3,7 m2) a parkovacím stáním, Vila Dům na Vinici


203 m2
3+kk
13 295 000 Kč


Představení nemovitosti

Prodej bytu 3+kk v nízkoenergetické novostavbě o celkové ploše 203,3 m², která zahrnuje terasu 9,4 m² a předzahrádku 108 m². K bytu náleží i sklep 3,7 m² a garážové parkovací stání.

Ulice Perucká, ve které se projekt nachází, lemuje známý park Havlíčkovy Sady, kde se nachází místa pro odpočinek, ale také venkovní posilovna. Je to tedy ideální místo jak pro sport, tak i relax.

Výborné dopravní spojení zajišťuje nedaleká tramvajová zastávka s napojením na linky metra A a C. V těsné vzdálenosti domu se nachází několik mateřských a základních škol, restaurací a obchodů.

Moderní novostavba s osobitým stylem vyrostla v Perucké ulici, která lemuje západní část Perucké stráně. Přírodní krásy reprezentuje i nedaleký park Grébovka. Okolí vila domu definují nezměrné příležitosti pro aktivní život, zábavu, sport, wellness, kulturu, ale i skvostná architektura.

Lokalitu charakterizuje také vynikající občanská vybavenost a skvělá dopravní dostupnost. Dopravní spojení zajišťuje nedaleká tramvajová zastávka s napojením na linky metra A a C. K dispozici je také vlaková zastávka ve Vršovicích.

Ihned k nastěhování. Energetická náročnost A.


ZÁKLADNÍ INFO

Evidenční číslo:

JVA0211

Stav objektu:

novostavba

Užitná plocha:

203,0 m2

Vlastnictví:

Osobní

Budova:

montovaná

Podlaží:

1.

Sklep:

3,7 m2

Energetická náročnost:

A


Máte zájem o nemovitost?

Kontaktujte makléře, který má na starosti tuto nemovitost.CHCI VÍCE INFORMACÍ

Vyplňte prosím jméno a příjmení.
Vyplňte prosím e-mail.
Vyplňte prosím telefon.


Prohlédněte si další nemovitosti