Jeremenkova, Praha 4

Luxusní vybavený byt 3+kk s neopakovatelnými výhledy do okolí a dvěma parkovacími místy v domě


130 m2
3+kk
20 500 000 Kč
Informace k ceně v realitní kanceláři


Představení nemovitosti

V současné situaci nabízíme běžné prohlídky s rouškou a rovněž zajišťujeme videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype atd.

Luxusní, kompletně a špičkově vybavený designový byt v 3. nadzemním podlaží moderní bytové rezidence v atraktivní části Prahy, v Podolí pod Kavčími horami, zasazen do jedné z nejpříjemnějších pražských čtvrtí stávající vilové zástavby, prostředí s velkým množstvím zeleně a docházkové vzdálenosti obchodních center, sportovních areálů a veřejné dopravy. Jen pár kroků od Žlutých lázní, plaveckého stadionu a přírodní památky Podolský profil. Luxusní bytová rezidence splňuje svojí koncepcí požadavky na maximální estetické pojetí a na užitnou hodnotu kvalitní architektury.

Velkorysý otevřený prosklený prostor, kvalitní materiály a nadčasovost, to je charakteristika tohoto krásného bytu. Právě díky velkým proskleným plochám a výšce stropů je byt slunný a vzdušný.

Společenská zóna bytu je tvořena velkorysým, proskleným obývacím pokojem s designovu kuchyní, jídelním prostorem a vstupem na jihozápadně orientovanou terasu s letním posezením a grilem s nádherným výhledem do okolí plného zeleně. Privátní zóna zahrnuje ložnici s en-suite šatnou a koupelnou, další ložnici se samostatnou koupelnou. Zbytek dispozice zahrnuje vstupní halu se šatními skříněmi, pracovnu, samostatnou toaletu, technickou místnost a komoru.

K vysokému standardu vybavení patří inteligentní systém ovládání domácnosti s možností řízení přes iPad, klimatizace, hliníková okna s bezpečnostním sklem se zvýšenou akustickou ochranou, dřevěné podlahy,vnitřní parapety z přírodního kamene, podlahy z masivního teakového dřeva, vlastní plynový kotel Wiesmann, velkoformátová dlažba a obklady, kuchyně Sykora se spotřebiči Liebherr a Siemens, designové osvětlení v celém bytě, podlahové vytápění, alarm.

Kupní cena zahrnuje parkovací místo, sklep a veškerý nábytek a vybavení vyobrazené na fotografiích.

Tichá a vyhledávaná rezidenční lokalita obklopená zelení, s kompletními službami na dosah ruky, nabízí nespočet příležitostí zejména sportovního, ale i společenského vyžití, stejně jako výbornou dopravní obslužnost a dostupnost do centra. Zastávky MHD se spojením 7 minut ke stanici metra se nachází přímo před domem. Výborná dopravní obslužnost díky nedalekému napojení na Jižní spojku.

Energetická náročnost budovy: G (nebyla sdělena vlastníkem nemovitosti)


ZÁKLADNÍ INFO

Evidenční číslo:

HMA0278

Stav objektu:

novostavba

Užitná plocha:

130,0 m2

Vlastnictví:

Osobní

Budova:

skeletová

Podlaží:

3. z 5

Sklep:

12,0 m2

Garáž:

Ano


Máte zájem o nemovitost?

Kontaktujte makléře, který má na starosti tuto nemovitost.CHCI VÍCE INFORMACÍ

Vyplňte prosím jméno a příjmení.
Vyplňte prosím e-mail.
Vyplňte prosím telefon.


Prohlédněte si další nemovitosti