Za Karlínským přístavem 683/4, Praha 8

PRONAJATO Pronájem bytu 3+1, balkon, terasa, parkovací místo, Karlín Za Karlinskym pristavem 683/4


100 m2
3+1
43 000 Kč
PRONAJATO


Představení nemovitosti

PRONAJATO
Pronájem krásného slunného, kompletně vybaveného bytu 3+1 s terasou a balkonem (101m2), dvěma koupelnami, sklepem, parkovacím místem v ceně nájemného v bytovém komplexu s recepcí a ostrahou postaveného na atraktivním místě přímo u Vltavy, v atraktivní a žádané čtvrti Karlín poskytující vše potřebné.

Dispozici bytu 3kk tvoří otevřený prostor kuchyně s jídelnou a vstupem do zimní terasy, prostorný obývací pokoj, dvě ložnice (hlavní ložnice s en suit koupelnou s vanou), vstupní chodba se šatnou, dvě koupelny a šatna.

Vybavení: klimatizace, dřevěné podlahy, kompletně vybavená kuchyňská linka, jídelní posezení, myčka, pračka, sušička, nábytek, TV, pohovky, rohová sedací souprava. Velký sklep a parkovací místo v ceně nájemného.

Mimořádně atraktivní a žádaná turbulentně se rozvíjející lokalita Rohanský ostrov, kde vzniká vysoce moderní rezidenční čtvrť navazující na tradiční karlínskou zástavbu s veškerou infrastrukturou včetně kvalitních restaurací, trendy bister, útulných kaváren. Centrum je rychle dosažitelné pěšky. Výborná dostupnost samozřejmě metrem či tramvají v minutové pěší vzdálenosti od domu.

Poplatky 5700,- včetně vody, tepla, parkovacího místa, recepce + reálná spotřeba energie


ZÁKLADNÍ INFO

Evidenční číslo:

HMA1444

Stav objektu:

novostavba

Užitná plocha:

100,0 m2

Vlastnictví:

Osobní

Budova:

skeletová

Podlaží:

5. z 7

Sklep:

4,5 m2

Garáž:

Ne

Energetická náročnost:

G


Máte zájem o nemovitost?

Kontaktujte makléře, který má na starosti tuto nemovitost.CHCI VÍCE INFORMACÍ

Vyplňte prosím jméno a příjmení.
Vyplňte prosím e-mail.
Vyplňte prosím telefon.


Prohlédněte si další nemovitosti