Jeremenkova, Praha 4

PRODÁNO Prodej bytu 2kk (96m2) se zahradou a terasou, Jeremenkova, Praha 4


96 m2
2+kk
6 950 000 Kč


Představení nemovitosti

PRODÁNO V současné situaci nabízíme běžné prohlídky s rouškou a rovněž zajišťujeme videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype atd.

Moderní, slunný, vybavený byt v 1. nadzemním podlaží moderní bytové rezidence Swisshouse v atraktivní části Prahy 4 v Podolí, která je zasazena do jedné z nejpříjemnějších pražských čtvrtí stávající klidné vilové zástavby, prostředí s velkým množstvím zeleně a v docházkové vzdálenosti obchodních center, sportovních areálů a veřejné dopravy. Jen pár kroků od Žlutých lázní, plaveckého stadionu a přírodní památky Podolský profil. Luxusní bytová rezidence splňuje svojí koncepcí požadavky na maximální estetické pojetí a na užitnou hodnotu kvalitní architektury v atraktivní a rychlé vzdálenosti do centra.

Otevřený prosklený prostor a nadčasovost, to je charakteristika tohoto krásného bytu. Právě díky velkým proskleným plochám a výšce stropů působí byt okázalým a vzdušným prostorem.

Společenská zóna bytu je tvořena prostorově velkorysým obývacím pokojem s kuchyní ve světlém odstínu, jídelním prostorem a vstupem na jihozápadně orientovanou terasu s letním posezením s grilem a zatravněným povrchem. Velká ložnice s en-suite koupelnou, samostatnou toaletou, další samostatnou toaletou pro hosty. Zbytek dispozice zahrnuje vstupní halu s prostornými šatními skříněmi, samostatnou toaletu, technickou místnost na sušičku a pračku.

K vybavení patří klimatizace v celém bytě, hliníková okna s bezpečnostním sklem se zvýšenou akustickou ochranou, dřevěné podlahy z masivu, vnitřní parapety z přírodního kamene, vlastní plynový kotel Wiesmann, velkoformátová dlažba a obklady, plnohodnotně vybavená kuchyně se spotřebiči, osvětlení v sádrokartonových podhledech v celém bytě, podlahové vytápění, alarm. Celý byt je opatřen exteriérovými žaluziemi na dálkové ovládání.

Tichá a vyhledávaná rezidenční lokalita obklopená zelení nabízí s kompletními službami nespočet příležitostí zejména sportovního, ale i společenského vyžití, stejně jako výbornou dopravní obslužnost a dostupnost do centra. Zastávky MHD se spojením 7 minut ke stanici metra se nachází přímo před domem. Výborná dopravní obslužnost díky nedalekému napojení na Jižní spojku.

Kupní cena zahrnuje nábytek a vybavení vyobrazené na fotografiích.
Zajímavá investiční příležitost zajišťující dlouhodobě stabilní výnos, vzhledem k silné poptávce pro české i zahraniční klientely po nájemních bytech v této atraktivní, vyhledávané lokalitě v těsné blízkosti centra metropole.

Energetická náročnost budovy: G (nebyla sdělena vlastníkem nemovitosti)


ZÁKLADNÍ INFO

Evidenční číslo:

HMA0617

Stav objektu:

novostavba

Užitná plocha:

96,0 m2

Vlastnictví:

Osobní

Budova:

skeletová

Podlaží:

1. z 5

Garáž:

Ne


Máte zájem o nemovitost?

Kontaktujte makléře, který má na starosti tuto nemovitost.CHCI VÍCE INFORMACÍ

Vyplňte prosím jméno a příjmení.
Vyplňte prosím e-mail.
Vyplňte prosím telefon.


Prohlédněte si další nemovitosti