U Mlýnského rybníka 94, Praha 4

PRONAJATO Pronájem luxusního, kompletně vybaveného bytu 2+kk s terasou, parking, Karlín


95 m2
2+kk
35 700 Kč
+ poplatky 4250 Kč


Představení nemovitosti

PRONAJATO

Kompletně vybavený zcela nový, slunný, klimatizovaný byt 2+kk s velkou terasou v posledním podlaží nového bytového projektu Karolína v klidné ulici ve vyhledávané části Karlína se snadnou dostupností do centra, pár minut pěší chůzí od zastávky tramvaje a stanice metra Křižíkova. V objektu je k dispozici výtah, kamerový systém, společná zahrada ve vnitrobloku a podzemní garáže.

Interiér tvoří otevřený prostor obývacího pokoje s jídelním prostorem a plně vybaveným kuchyňským koutem a s přímým vstupem na terasu s posezením, 1 ložnice na sever, prostorná koupelna s vanou a toaletou a vstupní hala s dostatkem úložných prostor - šatní skříně zhotovené na míru. Slunná terasa lemuje celý obvod bytu a je tak přístupná ze všech místností bytu.

Terasa, která je přístupná ze všech tří pokojů má velikost 25 čtverečních metrů a je částečně kryta elektricky ovládanou markýzou. V ceně nájmu je i jedno velké parkovací stání a sklep.

Nadstandardní vybavení zahrnuje: dřevěné podlahy, kompletní vybavení kuchyně spotřebiči Siemens, pračka, sušička, myčka, elektricky ovládaná markýza na terase, smart televizory Samsung v ložnici i v obývací části, elektricky ovládané venkovní žaluzie, kompletní vybavení nábytkem zhotoveným na míru, klimatizace v celém bytě jednotkami Mitsubishi z nejvyšší řady Diamond.

Cena nájmu zahrnuje kompletní vybavení uvedené ve fotodokumentaci včetně parkovacího místa a prostorného sklepa.

Energetická náročnost budovy: G (nebyla sdělena vlastníkem nemovitosti)


ZÁKLADNÍ INFO

Evidenční číslo:

HMA0707

Stav objektu:

novostavba

Užitná plocha:

95,0 m2

Vlastnictví:

Osobní

Budova:

skeletová

Podlaží:

5. z 5

Sklep:

6,0 m2

Garáž:

Ne


Máte zájem o nemovitost?

Kontaktujte makléře, který má na starosti tuto nemovitost.CHCI VÍCE INFORMACÍ

Vyplňte prosím jméno a příjmení.
Vyplňte prosím e-mail.
Vyplňte prosím telefon.


Prohlédněte si další nemovitosti