Korunní, Praha 10

REZIDENCE KORUNNÍ

Byt 2+kk (75 m2), Vinohrady Korunní Dvůr, parking, sklep


75 m2
2+kk
12 500 000 Kč


Představení nemovitosti

V současné situaci nabízíme běžné prohlídky s rouškou a rovněž zajišťujeme videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype atd.

Luxusní, prostorný jihozápadně orientovaný byt (75 m2) s parkovacím místem, sklepem s výhledy do zeleně korun vzrostlých stromů je umístěn ve 3. podlaží rezidenčního komplexu Korunní Dvůr s nonstop recepcí, ostrahou a společným upraveným vnitro blokem v oblíbené pražské čtvrti Vinohrady. Výhodná lokalita přímo u zastávky tramvaje a v pěším dosahu stanice metra.

Rezidence Korunní Dvůr je určena všem zájemcům o bydlení v Praze, kteří hledají moderně řešený a luxusní byt v samém centru Prahy, na Vinohradech. Luxusní charakter rezidence není dán jen její architektonickou kvalitou, provedením a výbavou, ale také lokalitou, která je svým klidem a intimitou v bezprostřední blízkosti centra města unikátem

Dispozici, díky francouzským oknům po celé délce bytu, prosvětleného bytu 2+kk dominuje otevřený a slunný prostor obývacího pokoje s kuchyňským koutem, dále ložnice se ensuite designovou koupelnou s prostorovou vanou oddělenou skleněnou stěnou od spací části, samostatnou toaletou, vstupní předsíň se zabudovanými šatními skříněmi.

K nadstandardnímu vybavení patří dřevěné podlahy Merbau, velkoplošná francouzská okna s exteriérovými žaluziemi, klimatizace po celém bytě, kompletně vybavená kuchyňská linka se zabudovanými spotřebiči SIEMENS, vestavěné úložné prostory, bezpečnostní dveře, videotelefon či vstup na čipovou kartu. Vytápění podlahovými konvektory se zdrojem tepla z centrální kotelny v domě. Cena bytu zahrnuje veškeré vybavení uvedené ve fotodokumentaci, parkovací místo v suterénu domu a prostorný sklep.

Luxusní bydlení v oblíbené Rezidenci Korunní dvůr je spojení vysokých nároků na bydlení v luxusním privátním prostředí rezidence s recepcí s bezprostřední vzdáleností od centra metropole, v těsné blízkosti MHD, od nástupní stanice metra Flora, nákupních možností a mnoha restaurací a kaváren.
Rezidenční projekt Korunní dvůr ideálně vyjadřuje kosmopolitní povahu města a zároveň respektuje soukromí obyvatelů, kteří uvnitř naleznou dvůr s vodní plochou, zatravněné plochy s lavičkami.
Nemovitost nabízí flexibilní využití - zázemí firmy v kombinaci s vlastním bydlením. Zajímavá investiční příležitost zajišťující dlouhodobě stabilní výnos, vzhledem k silné poptávce pro české i zahraniční klientely po nájemních bytech v této atraktivní lokalitě Královských Vinohrad.
Stanice Metra Flora v 5 minutové vzdálenosti, stanice tramvaje přímo před domem.
Energetická náročnost budovy: G (nebyla sdělena vlastníkem nemovitosti)


ZÁKLADNÍ INFO

Evidenční číslo:

HMA0620

Stav objektu:

novostavba

Užitná plocha:

75,0 m2

Vlastnictví:

Osobní

Budova:

skeletová

Podlaží:

3. z 4

Sklep:

4,0 m2


Máte zájem o nemovitost?

Kontaktujte makléře, který má na starosti tuto nemovitost.CHCI VÍCE INFORMACÍ

Vyplňte prosím jméno a příjmení.
Vyplňte prosím e-mail.
Vyplňte prosím telefon.


Prohlédněte si další nemovitosti