Lannova, Praha 1

PRONAJATO - Pronájem moderního bytu 2+kk jako kanceláře, reprezenativního sídla společnosti, parkovací místo, Praha 1 Lannova


70 m2
2+kk
44 500 Kč


Představení nemovitosti

PRONAJATO Moderní plně vybavený, luxusní byt 2+kk s možností využití jako reprezentativního sídla společnosti, kanceláře s možností parkovacího místa v garážích v suterénu objektu, situovaný v 6. patře moderní bytové Rezidence Lannova s 24 hodinovou recepcí s výhledem na řeku a Letenské sady. Působivá novostavba bytového projektu v centru Prahy v Petrské čtvrti, na pravém břehu Vltavy nabízí rezidentům bydlení s neopakovatelným výhledem na řeku v samém centru Prahy, v minutové pěší vzdálenosti do Palladia a centra. Pod okny domu až k nábřeží Ludvíka Svobody se rozprostírá nově upravený park plný vrostlé zeleně. Rezidence Lannova i stejnojmenná ulice jsou důkazem toho, že tato dobrá adresa patří skutečně mezi nejlepší v Praze.

Moderní designový byt 2+kk dle návrhu a projektu Báry Škorpilové ze studia Mimolimit.

Interiér tvoří koncept otevřeného prostoru obývacího pokoje s jídelnou a plně vybavenou kuchyní všemi elektrospotřebičem MIELE, jedna ložnice se zabudovanými šatními skříněmi. Vstupní chodba, šatna, prostorná koupelna s vanou, toaleta, množství úložného prostoru v zabudovaných skřínkách v koupelně včetně místa pro pračku, vstupní chodba s množstvím vestavěných skříní.

Další vybavení: dřevěné podlahy, obývací část - TV LOEWE, TV skříň, stolek, křeslo CASSINA, sedačka CASSINA, stůl - travertinová deska + židle CASSINA 4 ks, kuchyňská linka v povrchu kamenné dýhy, kamenná deska, kompletně vybavená kuchyň, vestavěná lednice, parní trouba MIELE, indukční deska MIELE, prosklená vitrína - skleník, sklo a porcelán od Báry Škorpilové, knihovna - police MRAKODRAP, v ložnici trezor, postel, stolky, celý byt má exteriérové žaluzie, bezpečnostní dveře, TV, satelitní připojení, alarm, domácí videotelefon, zabezpečovací zařízení při vstupu do bytu, chlazení celého bytu.

Rezidence Lannova představuje designově i funkčně dokonalý celek nacházející se navíc na dosah ruky od nám. Republiky, Václavského náměstí a samotného centra Starého města. Obklopuje ji historické jádro města Prahy, na dosah ruky najdete většinu důležitých institucí a nepřeberné možnosti kulturního vyžití.

Atraktivní lokalita v centru města zahrnuje ve svém okolí nepřeberné množství restaurací, služeb a nákupních možností. Obchodní centrum Palladium je vzdálené pouhých 5 minut chůzí od domu.

Energetická náročnost budovy: G (nebyla sdělena vlastníkem nemovitosti)


ZÁKLADNÍ INFO

Evidenční číslo:

HMA0681

Stav objektu:

novostavba

Užitná plocha:

70,0 m2

Vlastnictví:

Osobní

Budova:

skeletová

Podlaží:

6. z 8

Garáž:

Ano


Máte zájem o nemovitost?

Kontaktujte makléře, který má na starosti tuto nemovitost.CHCI VÍCE INFORMACÍ

Vyplňte prosím jméno a příjmení.
Vyplňte prosím e-mail.
Vyplňte prosím telefon.


Prohlédněte si další nemovitosti