Italská, Praha 2

Pronájem vybaveného bytu 2kk, předzahrádka, Riegrovy sady, Praha Vinohrady,


64 m2
2+kk
24 800 Kč
+ poplatky


Představení nemovitosti

V současné situaci nabízíme běžné prohlídky s rouškou a rovněž zajišťujeme videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype atd.

Moderní kompletně vybavený byt 2kk s předzahrádkou, v 1. nadzemním podlaží bytové rezidence Riegrovy sady s parkovacím místem v suterénu domu. Celý projekt je prezentován jako luxusní bydlení pro náročnější klienty, kteří chtějí žít v centru metropole se všemi výhodami dopravních spojení a nadstandardní občanské vybavenosti a zároveň bydlet v architektonicky ojedinělém objektu zasazeném uprostřed zeleně nedalekých, oblíbených Riegrových sadů. Projekt je situován přímo u parku, v pěším dosahu je Václavské náměstí a stanice metra Muzeum. V areálu je k dispozici 24/7 recepce, ostraha, správcovská služba a podzemní parkování.

Luxusní bytová rezidence Riegrovy sady splňuje svojí koncepcí požadavky na vysoký standart bydlení pro náročné. Atraktivní lokalita s výbornou dopravní obslužností a dostupností do centra. Zastávky MHD se spojením 5 minut ke stanici metra se nachází přímo před domem. Vinohrady nabízí bohatou síť obchodů, škol a dalších služeb, včetně několika nákupních center. Nechybějí obchody a restaurace se specialitami z celého světa.

Dispozice bytu 2kk je tvořena otevřeným prostorem obývací části s plně vybavenou kuchyní se všemi spotřebičemi, jídelním prostorem s působivými prosklenými francouzskými okny po celém obvodě prostoru s přímým vstupem na terasu orientovanou do klidného vnitrobloku. Dále ložnice se šatními skříněmi, vstupní hala se zabudovanými šatními skříněmi a prostorná koupelna s rohovou vanou.

Ke kompletnímu vybavení patří klimatizace, kompletně vybavená kuchyňská linka se všemi spotřebičemi, lednice s mrazákem, myčka, pračka, sušička, jídelní stůl se židlemi, dřevěné podlahy, pohovka a 2 křesla, TV, dvoumístná postel v ložnici, dostatek úložných prostor, bezpečnostní dveře. Předzahrádka s terasou a s letním posezením.

Soukromí a bezpečí zajišťuje rezidentům nepřetržitý provoz recepce u vstupu do komplexu a videotelefon u vstupu do každé budovy, stejně jako bezpečnostní kamery umístěné na pozemku.

Cena nájmu zahrnuje veškerý nábytek a vybavení vyobrazené na fotografiích, včetně garážového stání v suterénu domu.

Vyhledávaná rezidenční lokalita obklopená zelení, s kompletními službami a dopravní dostupností do centra na dosah ruky, nabízí nespočet příležitostí k vyžití, které ocení nejen rodiny s dětmi.

Záloha na zúčtovatelné poplatky za společné služby a vodu: 4 500 Kč měsíčně.

Byt 2kk o velikosti 56m2 + 8m2 terasa, který je umístěn v přízemí budovy B - situovaný do vnitrobloku rezidence. Jednotka je plně vybavena, klimatizována a jejím příslušenství je jedno parkovací stání.

Dostupnost od 1. 2. 2020 za cenu 24.800 (jednotka), 3.000 (parkovací stání), 4.500 (zúčtovatelné poplatky).

Pokud byste měla zájem byt pronajmout, pak upozorňuji, že provizi naší RK musí hradit nájemce - výhradně.

Energetická náročnost budovy: G (nebyla sdělena vlastníkem nemovitosti)


ZÁKLADNÍ INFO

Evidenční číslo:

HMA0706

Stav objektu:

novostavba

Užitná plocha:

64,0 m2

Vlastnictví:

Osobní

Budova:

skeletová

Podlaží:

1. z 5

Garáž:

Ne


Máte zájem o nemovitost?

Kontaktujte makléře, který má na starosti tuto nemovitost.CHCI VÍCE INFORMACÍ

Vyplňte prosím jméno a příjmení.
Vyplňte prosím e-mail.
Vyplňte prosím telefon.


Prohlédněte si další nemovitosti