Spálená 78/12, Praha 1

Prodej luxusního bytu 2+1, balkon, parkovací stání, Praha 2


74 m2
2+1
Na dotaz


Představení nemovitosti

Luxusní, prostorný, kompletně a nákladně vybavený byt 2+1 (74 m2) s balkonem orientovaného do klidného upraveného vnitrobloku, s parkovacím místem, sklepem s umístěný ve 6. podlaží zcela nového, nákladně zrenovovaného (2016) rezidenčního projektu Spálená 5 s nonstop recepcí, ostrahou a společným upraveným vnitro blokem v samém centru Prahy. Výhodná lokalita přímo u zastávky tramvaje a v pěším dosahu stanice metra Karlovo náměstí.

Rezidence je určena všem zájemcům o luxusní bydlení v Praze, kteří hledají moderně řešený a luxusní byt v samém centru Prahy, s veškerou občanskou a kulturní vybaveností v místě. Luxusní charakter rezidence není dán jen její architektonickou kvalitou, provedením a výbavou, ale také lokalitou, která je svým designem, možností parkování a intimitou v bezprostřední blízkosti centra města unikátem.

Velkorysou dispozici prosvětleného bytu 2+kk dominuje otevřený a slunný prostor obývacího pokoje s kuchyňským koutem, dále ložnice se ensuite koupelnou, toaleta, další samostatná toaleta, vstupní předsíň se zabudovanými šatními skříněmi. Šatna. Vstupní hala.

K nadstandardnímu vybavení patří dřevěné podlahy, kompletně vybavená kuchyňská linka v bílém designu se zabudovanými spotřebiči, vestavěné úložné prostory, bezpečnostní dveře, videotelefon či vstup na čipovou kartu. Vytápění se zdrojem tepla z centrální kotelny v domě. Cena bytu zahrnuje veškeré vybavení uvedené ve fotodokumentaci, parkovací místo a prostorný sklep.

Luxusní bydlení v Rezidenci Spálená 5 je spojení vysokých nároků na bydlení v luxusním prostředí rezidence s recepcí v bezprostřední centru metropole, v těsné blízkosti MHD, od nástupní stanice metra Karlovo náměstí, nákupních možností a mnoha restaurací a kaváren.

Zajímavá investiční příležitost zajišťující dlouhodobě stabilní výnos, vzhledem k silné poptávce pro české i zahraniční klientely, expaty po dlouhodobém nájemním bydlení v samém centru Prahy.

Nemovitost dále nabízí flexibilní využití jako rezidenční moderní bydlení v centru s možnosti parkování, popřípadě možnost reprezentativního sídla, zázemí firmy, společnosti.


ZÁKLADNÍ INFO

Evidenční číslo:

HMA0974

Stav objektu:

novostavba

Užitná plocha:

74,0 m2

Vlastnictví:

Osobní

Budova:

cihlová

Podlaží:

6. z 7


Máte zájem o nemovitost?

Kontaktujte makléře, který má na starosti tuto nemovitost.CHCI VÍCE INFORMACÍ

Vyplňte prosím jméno a příjmení.
Vyplňte prosím e-mail.
Vyplňte prosím telefon.


Prohlédněte si další nemovitosti