Hotely a penziony na prodej - Řecko, Chalkidiki

Řecko - Chalkidiki/Kassandra - HOTEL 2.331 m2


2331 m2


1 670 000 EUR


Představení nemovitosti

V současné situaci nabízíme běžné prohlídky s rouškou a rovněž zajišťujeme videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype atd.

Hotel na prodej o rozloze 2331 m2. Pozemek 3.000 m2. Velká sleva. Výhodná investice.

Nejzápadnějším z ostnů Poseidonova trojzubce je poloostrov Kassandra, je jeden z pokladů na řeckém poloostrově Chalkidiki. Hotel se nachází pouhých 250 m od moře. Kapacitně se skládá ze 46 pokojů, má výtah, bazén, bar u bazénu, restauraci s barem a parkoviště pro 30 aut.

Budova hotelu je 4 úrovňová. V suterénu je kotelna (teplá voda a topení), skladovací a technické prostory. V přízemí se nachází recepce, bar, kuchyň, restaurace a 11 pokojů. Ve druhém patře je 23 pokojů a 2 sklady a ve třetím patře je 12 pokojů a 2 sklady. Každý pokoj (s kapacitou od 1 do 3 osob) má TV, klimatizaci, lednici, postel, pohovku, verandu a koupelnu. Na střeše budovy je 30 solárních panelů pro přípravu teplé vody.

Hotel je v dobrém stavu. Rok výstavby 1964. Rozsáhlá rekonstrukce proběhla v roce 2008. Po celou dobu provozu byla prováděná pravidelná údržba a modernizace.

Je možné provozovat rekreace i v zimě.

Hotel se nachází v klidné malebné vesničce s rozvinutou infrastrukturou. Nedaleko se nachází letovisko se známými termálními prameny.

Nejbližší letiště Makedonie Thessaloniki (Soluň) 100 km.

Ziskovost objektu - 12%. Doba návratnosti - 9 let. Připraven podrobný podnikatelský plán, k dispozici na vyžádání.

Doprovázet vás bude v Řecku naše kolegyně, která bude nejenom Vaším osobním makléřem, ale také Vaším průvodcem a investičním poradcem. Zajistí Vám veškeré konzultace, či jednání i jako tlumočník.

V případě zájmu Vás seznámíme s partnerskou stavební firmou, která poskytuje stavební služby a také jako správce nemovitosti.

Cena 1.670.000 € včetně právnického servisu. Převod nemovitosti není zatížen DPH.
Cena neobsahuje notářský poplatek a daň s převodu.

Poloostrov Chalkidiki je v mnoha místech hornatý, v jeho vnitrozemí je příroda téměř neporušená zásahy člověka. Lesnaté kopce nabízejí vhodný terén k horským túrám a vycházkám a jsou také bohatým zdrojem čistého vzduchu a ozdravných silic. Ozdravné jsou i termální prameny, které tam na několika místech vyvěrají.

Energetická náročnost budovy: G (prozatím nebyla sdělena vlastníkem nemovitosti)


ZÁKLADNÍ INFO

Evidenční číslo:

EMA0027

Stav objektu:

dobrý

Užitná plocha:

2 331,0 m2

Budova:

smíšenáCHCI VÍCE INFORMACÍ

Vyplňte prosím jméno a příjmení.
Vyplňte prosím e-mail.
Vyplňte prosím telefon.