Hlásná Třebaň

Prodej vily (762m2) a domku (107,4m2), pozemek (3278m2) Hlásná Třebáň


762 m2
9+2 a více
Na dotaz
info o ceně v RK


Představení nemovitosti

Mimořádná nabídka prodeje dvou cihlových domů - velký (762m2) na unikátním a rozlehlém pozemku (3278m2) v krásné a romantické lokalitě s mimořádnými výhledy do okolí, v chráněné krajinné oblasti Český kras - Karlštejn. Dům obklopuje zahrada se vzrostlými stromy s bazénem před dokončením.
Okna, balkony a terasy poskytují jedinečné výhledy do okolní bohaté zeleně bez žádných rušivých vlivů.

Obec Hlásná Třebaň s kompletní občanskou vybaveností, školky, školy, restaurace, obchody, je klidné, čisté a bezpečné místo pro bydlení s kvalitní infrastrukturou a venkovským charakterem. Nachází se na levém břehu Berounky, 2 km východně od Karlštejna, necelých 24 km jihozápadně od centra Prahy a 10 km jihovýchodně od Berouna.

Dům s užitnou plochou 762 metrů prošel v letech 2010-2011 celkovou rekonstrukcí. V domě je vybudován výtah, je zde několik teras s krásným výhledem do krajiny. Podzemní garáž zajišťuje parkování pro 13 aut.

Dispozice domu 6+1 je rozložena do 4 podlaží, podkroví a suterénu. Vytápění zajišťuje plynový kotel umístěný v technické místnosti.

Obcí vede železniční Trať 171 Praha - Beroun, z níž odbočuje Trať 172 Hlásná Třebaň - Lochovice. Železniční Trať 171 Praha - Beroun je dvoukolejná elektrizovaná celostátní trať.

Centrum Prahy a Letiště Václava Havla je 30 minut jízdy autem. Golfový klub Karlštejn 10 minut. Golf Resort Karlštejn 27-jamkové hřiště se řadí mezi nejkrásnější golfová hřiště v Evropě a patří k nejvíce navštěvovaným areálům v České republice.

Energetická náročnost budovy: G ( nebyla sdělena majitelem)


ZÁKLADNÍ INFO

Evidenční číslo:

HMA1398

Stav objektu:

dobrý

Užitná plocha:

762,0 m2

Vlastnictví:

Osobní

Budova:

cihlová

Garáž:

Ano

Energetická náročnost:

G


Máte zájem o nemovitost?

Kontaktujte makléře, který má na starosti tuto nemovitost.CHCI VÍCE INFORMACÍ

Vyplňte prosím jméno a příjmení.
Vyplňte prosím e-mail.
Vyplňte prosím telefon.


Prohlédněte si další nemovitosti