Vinohradská, Praha 2

REZERVOVÁNO Prodej multifukčního cihlového domu k renovaci, Vinohradská Praha 2


300 m2
7+kk
17 990 000 Kč


Představení nemovitosti

REZERVOVÁNO Zajímavá nabídka prodeje třípodlažní cihlové stavby ( 305m2) k renovaci v jedné z nejprestižnějších lokalit Prahy 2, na Vinohradech přímo v ulici Vinohradská. Cihlová multifunkční budova v klidném vnitrobloku nabízí široké spektrum komerčního využití. Výhodná lokalita přímo u zastávky tramvaje a v pěším dosahu stanice metra.
V současné době je objekt využíván jako fit centrum s několika sály a s místem pro rehabilitační péči.

Dispozice prostor 3 podlažní budovy tvoří vstupní část z hlavní ulice Vinohradská, v současné době s recepcí a barem. Možnost dalšího využití přízemních prostor 100m2, který je v současné době s nabízeným objektem propojený a využívaný. K dispozici jsou 3 prostorné sály, zázemí se 4 šatnami, sauna pro 6 osob, prostor pro regeneraci, samostatná ordinace, sprchy a toalety. Technická místnost a velký sklad.

Celková rekonstrukce v roce 1991, kolaudováno 1992 jako rehabilitačně regenerační středisko. Objekt je kompletně zateplen, okna dřevěná, elektřina v mědi, topení a ohřev vody samostatným plynovým kotlem, napojení na veřejnou kanalizaci a vodovodní řad.

Nemovitost nabízí flexibilní využití - zázemí firmy v kombinaci s vlastním bydlením, stavby cestovního ruchu s následným ubytováním a gastronomického zařízení, pro obchod a služby, sportovní a tělovýchovné stavby, administrativní stavby, zdravotnické stavby, stavby s kulturním využitím, stavby pro výchovu a vzdělání.

Prestižní rezidenční lokalita pražských Vinohrad disponuje veškerými službami a výborným spojením MHD do centra metropole. ( stanice tramvaje přímo před domem, v minutové pěší vzdálenosti nástupní stanice metra A Jiřího z Poděbrad). Jen pár kroků od polohy objektu, se nachází nepřeberné množství kaváren, restaurací, trendy bister a populární tradiční trhy na nám. J.z Poděbrad, velký výběr školek, škol, divadlo Na Vinohradech a oblíbené Riegrovy sady.

Mimořádně zajímavá investiční příležitost zajišťující v budoucnu dlouhodobě stabilní výnos, vzhledem k umístění objektu, poloze a v případě stavby ubytovacího zařízení k silné poptávce pro české i zahraniční klienty po nájemních bytech v této atraktivní lokalitě Královských Vinohrad.
Energetická náročnost D


ZÁKLADNÍ INFO

Evidenční číslo:

HMA0611

Stav objektu:

dobrý

Užitná plocha:

300,0 m2

Budova:

cihlová

Podlaží:

3. z 4

Garáž:

Ne


Máte zájem o nemovitost?

Kontaktujte makléře, který má na starosti tuto nemovitost.CHCI VÍCE INFORMACÍ

Vyplňte prosím jméno a příjmení.
Vyplňte prosím e-mail.
Vyplňte prosím telefon.


Prohlédněte si další nemovitosti