Prodej bytu Atypický 146 m2

Plaská, Praha 5

Prodej atypického bytu v samém srdci Prahy, 146m2, Malá Strana


146 m2
Atypický
18 250 000 Kč


Představení nemovitosti

Jedinečná příležitost koupě prostorného bytu po renovaci, která proběhla cca před 5ti lety, se zachovanými původními prvky v samém srdci Prahy, na Malé Straně, na rohu ulice Újezd, přímo pod Petřínem.

Dispozice atypických prostor 146m2 tvoří v současné době dvě bytové jednotky (1+1 a 3+1) s vlastním sociálním zařízením a samostatným vstupem. Velikost a unikátní poloha nabízeného bytu umožňuje flexibilní využití prostor k vybudování luxusního apartmánu pro rezidenční bydlení, dále možnost investičního využití k pronájmům, vzhledem k silné poptávce ze strany zahraniční klientely po krátkodobých pronájmech airbnb v této lokalitě.

Byt se nachází ve 3. nadzemním podlaží částečně zrekonstruovaného secesního domu s výtahem. První část bytu o dispozici 1+1 je po kompletní rekonstrukci a tvoří samostatný celek s vlastním vchodem, který zahrnuje vstupní halu, koupelnu se sprchovým koutem, toaletu, kuchyni s novou, plně vybavenou kuchyňskou linkou a druhý samostatný pokoj. Ve druhé samostatné části o dispozici 3+1 je vstupní hala s kuchyňskou linkou, samostatná toaleta, prostorný obývací pokoj s nádhernými původními kachlovými kamny, ložnice se samostatnou koupelnou a balkonem do vnitrobloku a další samostatný pokoj, který nabízí taktéž balkon s výhledy do ulice. Při renovaci byly zachovány původní detaily v podobě kachlových kamen, vysokých štukovaných stropů, původních špaletových oken.

Vybraná lokalita v samém srdci Prahy 1, jen pár kroků od Petřína, nábřeží Vltavy, Kampy, Národního divadla. Zastávka tramvaje přímo před domem s rychlou dostupností na metro "A" Malostranská, či "B" Anděl.

Energetická náročnost budovy: G (nebyla sdělena vlastníkem nemovitosti)

ZÁKLADNÍ INFO

Evidenční číslo:

GAS0072

Stav objektu:

dobrý

Užitná plocha:

146,0 m2

Vlastnictví:

Osobní

Budova:

cihlová

Podlaží:

3.

Vytisknout
detail

Máte zájem o nemovitost?

Kontaktujte makléře, který má na starosti tuto nemovitost.

Ing. Gabriela Skořepová


CHCI VÍCE INFORMACÍ

Vyplňte prosím jméno a příjmení.
Vyplňte prosím e-mail.
Vyplňte prosím telefon.

Prohlédněte si další nemovitosti